A.R.O.G Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Cem Yılmaz’ın şimdiden çok sevileceği garanti gibi görünen A.R.O.G filmine ait kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

A.R.O.G Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı 1 –

Cem Yılmaz, şovlarından kazandığını sinema yaparak harcamaya kararlı. Her Şey Çok Güzel Olacak, G.O.R.A ve Hokkabaz‘dan sonra yeni Cem Yılmaz filmi A.R.O.G da daha çekilmeden sinemalarda dönen teaser’larıyla heyecan ve merak uyandırdı. Şu an filmin sitesi üzerinden izleyebileceğiniz kamera arkası görüntüleri YouTube’a eklenmiş.

Şu anda nette dolanıp canı sıkılan ve meraklı bir şeyler izlemek isteyenler için biz de buradan bu ilginç kamera arkası videosunu verelim dedik. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz tarafından yönetilen A.R.O.G.’un “ilk 3 dakika”sında Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol alıyor.

Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyoları’nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan “yaratık” için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Bugun AROG rekor kirarak bir acilis yapti! Filmden cok bir beklentim olmamakla beraber RECEP IVEDIK’in artik gelmis gecmis 1 numarali box office hit olmadigina cok seviniyorum. Allah sinemamizi RECEP IVEDIK’ten korusun.

    Cem Yilmaz da umarim HERSEY COK GUZEL OLACAK gibi bir film daha yapar en kisa zamanda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir