Ataşehir Belediyesi’nden Yeşil Artvin Derneği’ne Onur Ödülü! 1 – yesil artvin dernegi 01 scaled

Ataşehir Belediyesi’nden Yeşil Artvin Derneği’ne Onur Ödülü!

27 Mayıs 2016

Ataşehir Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ataşehir Belediyesi Çevre Konulu Ulusal Kısa Film Yarışması’nda bu yıl ‘Cerattepe’deki Doğa Katliamına ve Baskılara Hayır’ diyen ve yeşil doğayı korumak için canla başla mücadele eden Yeşil Artvin Derneği ödüllendiriliyor.


Derneğin daha yeşil bir Türkiye, daha yeşil bir dünya yaratmak için gösterdikleri çabayı minnetle izlediklerini belirten festival yürütme kurulu; yeşili korumakla kalmıyor, tüm topluma yeşil düşünmeyi de öğretiyorsunuz’ diyerek Yeşil Artvin Derneği’ne sahip çıktıklarını ve desteklediklerini de vurguluyor.

4 Haziran 2016 Cumartesi akşamı Ortaoyuncular Sahnesinde (Ses Tiyatrosu) gerçekleştirilecek törende, dernek adına Başkan Neşe Karahan’ın onur ödülünü gecede ayrıca kısa film yarışmasının 50.000 TL tutarındaki ödülleri sahiplerini bulacak. Sunuculuğunu Janset’in yapacağı gecede Zuhal Olcay sevilen şarkılarını seslendirecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Onur Haftası Programı: Bir Direniş Alanı Olarak Yoldaşlık 2 – Young and Wild 2012

Onur Haftası Programı: Bir Direniş Alanı Olarak Yoldaşlık

Pera Film, her yıl kutladığı Onur Haftası kapsamında bu yıl
7 Santimetre Artık İnternetten İzlenebiliyor! 3 – 7 Santimetre

7 Santimetre Artık İnternetten İzlenebiliyor!

2016 yılının en dikkat çeken kısa filmlerinden, Metehan Şereflioğlu’nun yazıp