Autumn Blood 1 – unnamed 3

Dağlarda, gözden ırak yaşayan dul bir anne ölür ve ardında iki çocuğu yetim bırakır. Çocuklar korktukları için annelerinin ölümünü saklar ve yaşamlarına devam ederler. Bir gün çevredeki köylüler artık büyümüş olan çocuklardan kız olanına vahşice saldırır. Artık kardeşlerin intikam alma ve birbirlerini koruma zamanı gelmiştir…

Yönetmen: Markus gaf

Oyuncular: Sophie Lowe, Peter Stormare, Maximilian Harnisch

Tür: Mücadele – Gerilim

Autumn Blood poster

blank

Murat Tolga Şen

6 Kasım 1973 doğumlu ve tipik bir Akrep burcu olan Murat Tolga Şen, 2005 yılında Öteki Sinema'yı kurarak yayın yönetmenliğini üstlenmiştir.

OFCS (Online Film Critics Society) üyesidir. 2010 yılından bu yana Beyazperde sitesinde yazarlık yapmaktadır. 2012-2023 yılları arasında Medyaradar sitesinde TV sektörüne dair eleştiriler kaleme aldı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti.

2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. 2014-2023 yılları arasında Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yaptı. Bir Notanın Hikayesi adlı belgeselin senaryo yazarıdır ve Agatha'da Cinayet adlı tiyatro oyununu yazmıştır.

Ayrıca, Bir İz - Madımak belgeselinin danışmanlığını üstlenmiştir. Yazılarına Beyazperde ve Öteki Sinema'da devam etmektedir. Veteran bir yelkenci olan Murat Tolga Şen, 2021'den bu yana ressam Yalçın Gökçebağ'ın sanat menajerliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Godzilla Fragman 2 – Godzilla

Godzilla Fragman

Godzilla fragman yayında! Monsters (2010) filminden tanıdığımız Gareth Edwards'ın yönetmenliğini
Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı 3 – Terrifier 3 header

Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı

Terrifier 2’nin 1 Kasım’dan itibaren ABD’de yeniden gösterime girmesiyle birlikte