Avengers: Endgame’den Türkiye’de İlk Gün Rekoru 1 – Avengers Endgame 2019 6

Avengers: Endgame’den Türkiye’de İlk Gün Rekoru

27 Nisan 2019

Yılın en çok beklenen filmi olan Avengers: Endgame, 25 Nisan’da beyazperdede yerini aldı. Marvel hayranları tarafından büyük ilgi gösterilen film, vizyondaki ilk gününü rekor bir açılış ile tamamladı. Avengers: Endgame yaptığı 6.082.094 TL’lik hasılat ile Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış rekorunu kırdı. Film ilk gün 352.089 kişi tarafından izlendi.

Avengers: Endgame’den Türkiye’de İlk Gün Rekoru 2 – Avengers Endgame 2019 10

Tüm dünyanın merakla beklediği Marvel Stüdyoları’ndan Avengers: Endgame, Türkiye’de 25 Nisan’da vizyona girdi. Filmi ilk gün izlemek isteyen Marvel hayranları sinemalara akın etti. 24 Nisan’ı 25 Nisan’a bağlayan gece başlayan seanslar başta olmak üzere, sinema salonları doldu taştı.

Ön satışa açılan biletlerinin dahi rekor satış rakamlarına ulaştığı Avengers: Endgame, vizyondaki ilk gününü de rekor bir açılış ile tamamladı. Box Office Türkiye verilerine göre Avengers: Endgame ilk gününde 352.089 kişi tarafından izlendi ve yaptığı 6.082.094 TL’lik hasılat ile tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi açılışını gerçekleştiren film oldu.

Avengres: Endgame Filmi Avengers üyelerini yeniden bir araya getiriyor!

Marvel Stüdyoları’nın yirmi iki filminin görkemli bir sonucu olan Avengers: Endgame filminde, Thanos tarafından başlatılan ve evrenin yarısını yok edip Avengers üyelerini ayıran vahim olaylar silsilesi, geri kalan Avengers üyelerini son bir kez daha bir araya getiriyor.

Avengers: Endgame’den Türkiye’de İlk Gün Rekoru 3 – Avengers Endgame poster

Avengers: Endgame filminin yapımcılığını Kevin Feige, yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo yapıyor. Victoria Alonso, Mitchell Bell, Ari Costa, Louis D’Esposito, Jon Favreau, Kevin Feige, James Gunn, Stan Lee, Christopher Markus, Stephen McFeely ve Trinh Tran ise filmin yapımcıları. Filmin senaryosu da Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından yazıldı.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pera Film Özel Gösterimi: “Censor / Sansür” 4 – Censor Sansur 2021 1

Pera Film Özel Gösterimi: “Censor / Sansür”

Pera Film, Ve Şimdi İyi Haberler sergisi kapsamında, geçen yılın
Star Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Poster 5 – Star Wars The Rise of Skywalker 112

Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Poster

20 Aralık’ta vizyona girecek olan Star Wars: The Rise of