Ayin Yılın En İyi Korku Filmi mi?

AYİN, ABD İLE AYNI ANDA, 8 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA!

Split ve The Witch’in yapımcılarından…

Tüm zamanların en korkutucu filmlerinden biri olarak nam salan ve pek çok kaynak tarafından yılın korku filmi olarak gösterilen Ayin (Hereditary) vizyon için gün sayıyor. The Exorcist, The Shining, The Sixth Sense, The Conjuring gibi klasiklerle karşılaştırılan film, 8 Haziran’da yaygın olarak gösterime gireceği ABD ile aynı anda sinemalarda!

Ayin Yılın En İyi Korku Filmi mi? 1 – Ayin Hereditary Teaser afis

Ari Aster’in yönettiği Ayin’de başrolde Oscar adayı Toni Collette’e (The Sixth Sense, Fright Night), Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne (The Usual Suspects, Stigmata) ve yükselen yıldız Alex Wolff (Patriots Day, Jumanji: Welcome to the Jungle) eşlik ediyor.

Özet: Son yılların en iyi korku filmi olarak anılan “Ayin / Hereditary”, Graham ailesinin tüyler ürpertici hikayesine odaklanıyor. Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie (Toni Collette), soyağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına meşum olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir