Ayvalık Film Festivali 21 Haziran'da Başlıyor 1 – FEST AFİŞ yeni

Ayvalık Film Festivali 21 Haziran’da Başlıyor

14 Haziran 2012

AyIFF Ayvalık Film Festivali 21-24 Haziran 2012 tarihleri arasında Sanat Fabrikası’nda gerçekleşiyor. Bu yıl festivalde uzun metrajlı filmler de gösterilecek ve filmlerin yönetmenleriyle söyleşiler düzenlenecek… 

Ayvalık Film Festivali 21 Haziran'da Başlıyor 2 – FEST AFİŞ yeniFestivalde dünyadan ve ülkemizden belgeseller gösterilecektir. Dünyadan ve ülkemizden kısa filmler gösterilecektir. Kısa ve Belgesel filmlere ödüller verilecektir. Festivalde gösterilecek filmlerin yönetmenleriyle söyleşiler gerçekleşecektir.

Yurt içinden ve yurt dışından sinemacılar festivalde Ayvalıklı sinemaseverlerle buluşacaktır. Festivalde ÇOÇUK FİLMLERİ GÖSTERİMİ yapılacaktır. İSPANYA BASK KÜLTÜR BAKANLIĞI’nın katkılarıyla Bask Kısa Filmleri Gösterimi yapılacaktır.

Dünyanın en önemli sinema okullarından POLONYA LODZ SİNEMA AKADEMİSİ’nin katkılarıyla özel bir gösterim gerçekleşecektir.

Mehmet Bahadır Er ve Maryna Gorbach’ın uluslararası festivallerde büyük ilgi gören KARA KÖPEKLER HAVLARKEN adlı filmi yönetmenlerinin katılımıyla gösterilecektir. Volga Sorgu’nun KALEDEKİ YALNIZLIK adlı filmi, yönetmeninin katılımıyla gösterilecektir.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hababam Sınıfı Malatya’da Bir Araya Geliyor!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında efsanevi
Bosphorus Film Lab Projeleri ve Jüri Üyeleri Belli Oldu 3 – Tereddut Cizgisi Selman Nacar

Bosphorus Film Lab Projeleri ve Jüri Üyeleri Belli Oldu

Boğaziçi Film Festivali’nin endüstri bölümü Bosphorus Film Lab kapsamında yer