Baba Mesleği Olarak 'Body Horror': Antiviral 1 – antiviral

Baba Mesleği Olarak ‘Body Horror’: Antiviral

23 Aralık 2011

David Cronenberg’in oğlu Brandon Cronenberg, çekimleri tamamlanmakta olan ilk filmi Antiviral’de, babasının çizdiği yoldan uzaklaşmayarak, toplumsal hiciv yapan bir body horror hikayesi anlatıyor. Yani baba mesleği olan çizgiye yakın duruyor.

Baba Mesleği Olarak 'Body Horror': Antiviral 2 – antiviral

Twitch sitesinde yer alan bir habere göre, yeni nesil Cronenberg’in filmi ünlülerin vücutlarından alınmış virüsleri, çılgın hayranlara satan bir klinikte çalışan Syd March adlı bir genç adamın başından geçenlere odaklanıyor. March zaman zaman virüsleri kendi vücudunda dışarı kaçırarak korsan gruplara da satıyor. Bu virüslerden birinin ölümcül olduğunu öğrenen March, hem virüsün sahibi olan Hannah Geist’ın hayranlarından kaçmak, hem de ölmeden önce virüsün sırrını çözmek zorunda kalıyor.

Başrollerinde Caleb Landry Jones, Sarah Gordon ve Malcolm McDowell’ın yer aldığı Antiviral hakkında henüz ortada fazla bilgi yok. Fakat konusunun bizi heyecanlandırdığı kesin.

Baba Mesleği Olarak 'Body Horror': Antiviral 3 – antiviral 2

blank

Can Yalçınkaya

Müzmin öğrenci, Punk Akademik. Avustralya'da yaşıyor ve Türk sineması ve popüler müziğinde melankoli üzerine çalışıyor. Çizgi romanlar, filmler, kitaplar, fanzinler ve saireyle haşır neşir olmayı, yazmayı ve çizmeyi seviyor.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sinema Yazarlığına Veda Ediyor 4 – makine dairesisari105ed4a2105ed4a3by

Sinema Yazarlığına Veda Ediyor

Değerli sinema yazarı, araştırmacısı ve tarihçisi Ali Murat Güven, yaptığı
Baskın DVD Yarın Satışta! 5 – Baskın banner

Baskın DVD Yarın Satışta!

Öteki Sinema ekibinden Can Evrenol’un ilk uzun metrajlı filmi Baskın