Baba Mesleği Olarak ‘Body Horror’: Antiviral

David Cronenberg’in oğlu Brandon Cronenberg, çekimleri tamamlanmakta olan ilk filmi Antiviral’de, babasının çizdiği yoldan uzaklaşmayarak, toplumsal hiciv yapan bir body horror hikayesi anlatıyor. Yani baba mesleği olan çizgiye yakın duruyor.

Baba Mesleği Olarak 'Body Horror': Antiviral 1 – antiviral

Twitch sitesinde yer alan bir habere göre, yeni nesil Cronenberg’in filmi ünlülerin vücutlarından alınmış virüsleri, çılgın hayranlara satan bir klinikte çalışan Syd March adlı bir genç adamın başından geçenlere odaklanıyor. March zaman zaman virüsleri kendi vücudunda dışarı kaçırarak korsan gruplara da satıyor. Bu virüslerden birinin ölümcül olduğunu öğrenen March, hem virüsün sahibi olan Hannah Geist’ın hayranlarından kaçmak, hem de ölmeden önce virüsün sırrını çözmek zorunda kalıyor.

Başrollerinde Caleb Landry Jones, Sarah Gordon ve Malcolm McDowell’ın yer aldığı Antiviral hakkında henüz ortada fazla bilgi yok. Fakat konusunun bizi heyecanlandırdığı kesin.

Baba Mesleği Olarak 'Body Horror': Antiviral 2 – antiviral 2

Yazar hakkında: Can Yalçınkaya

blank
Müzmin öğrenci, Punk Akademik. Avustralya'da yaşıyor ve Türk sineması ve popüler müziğinde melankoli üzerine çalışıyor. Çizgi romanlar, filmler, kitaplar, fanzinler ve saireyle haşır neşir olmayı, yazmayı ve çizmeyi seviyor.

Bir yorum var

  1. blank
    videodreamproject

    meraklandım vallahi! bitsede izlesek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir