Batman'i Canlandıran Oyuncular Comic-Con’da Buluştu! 1 – Batman

Batman’i Canlandıran Oyuncular Comic-Con’da Buluştu!

12 Ekim 2014

Comic-Con bu sene de oldukça hareketli ve yine birbirinden değerli misafirleri ağırlıyor. En çok göze çarpan ise şüphesiz daha önce Batman karakterini beyazperdede canlandırmış olan 3 aktörün bu panelde boy göstermesi oldu.

Batman'i Canlandıran Oyuncular Comic-Con’da Buluştu! 2 – Batman

Tim Burton imzalı Batman (1989) ve Batman Returns (1992) filmlerinde Batman’e hayat vermiş olan ve şu sıralar Alejandro González Iñárritu’nun merakla beklenen filmi Birdman ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Michael Keaton, Joel Schumacher imzalı Batman and Robin (1997) ile fanların hışmına uğrayan, belki de kariyerindeki en yanlış tercihlerden birisini yapmış olan George Clooney ve hayranların gözünde çok başka yerde duran Batman efsanesinin atası Adam West panele katılan isimlerdi.

Böylesine ilginç bir rastlantı neticesinde tabii ki sorular da peş peşe geldi. Daha önce yayınladığımız haberde Michael Keaton’ın Christopher Nolan imzalı Batman üçlemesini izlemediğini ancak kaliteli olduğundan şüphe duymadığını söylediğini yazmıştık. Keaton panelde soruları yanıtlarken yine geçmiş Batman’e değindi ve Tim Burton imzalı Batman filmlerinde oynamaktan asla pişman olmadığını aksine Burton ile çalışmaktan keyif aldığını ve oynadığı Batman filmlerinden gurur duyduğunu dile getirdi.

Michael Keaton Batman

Bunun yanında 1997 senesinde Batman and Robin ile Batman’e hayat veren George Clooney ise bu film için özür dilemekten çekinmedi. Hayranlar tarafından yerden yere vurulan, oldukça vasat bir Batman uyarlaması olması sebebiyle hafızalardan bir türlü çıkmayan film, pek çok ünlüyü bir araya getirmiş ancak hayal kırıklığı ile sonuçlanmıştı. George Clooney geriye baktığında bu filme dair pişmanlık hissederken, Keaton kendi oynadığı filmler ile gurur duyuyor.

Şimdi ise akıllara gelen soru şu: Batman v Superman ile Batman’i yeniden ete kemiğe büründürecek olan Ben Affleck, 25 yıl sonra performansından ötürü gurur mu duyacak yoksa pişmanlık mı? Sanırım bunu bekleyip göreceğiz.

Ufak bir hatırlatma; Ben Affleck’li Batman v Superman 25 Mart 2016’da vizyona girecek.

Michael Keaton’ın merakla beklenen filmi Birdman ise 17 Ekim 2014’te seyirci ile buluşacak.

Kaynak: http://screenrant.com/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Mekanlar ve Yüzler Tekrar Sinemaseverlerle 3 – Faces Places Mekanlar ve Yüzler 01

Mekanlar ve Yüzler Tekrar Sinemaseverlerle

Agnes Varda’nın değerli belgeseli Faces Places / Mekanlar ve Yüzler,
Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde! 4 – cinemaximum ankamall yenileme calismalari tamamlandi

Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde!

Mars Cinema Group; sinemaseverlerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir mobil uygulamayı