The Raid'in Devam Filmi Berandal'dan Yeni Bir Kare 1 – berandal 001

The Raid’in Devam Filmi Berandal’dan Yeni Bir Kare

2 Nisan 2013

Geçtiğimiz senenin en heyecan verici filmlerinden The Raid’in devam filmi Berandal’ın çekimleri devam ederken filmden yeni bir kare servis edildi.

Galli yönetmen Gareth Evans, şimdilik her şeyin yolunda gittiğini söylerken, filme ait yeni bir kareyi paylaşmayı da ihmal etmedi. Filmin bir hayli sert ve kanlı geçeceğine dair sağlam bir delil gibi duran bu kare, filmin hayranlarını bir parça daha heyecanlandırdı. Jakarta, Endonezya’da devam eden çekimlerin 100 gün süreceği açıklanmıştı.

“İlk filmin nihayete erdiği yerden başlayacak olan Berandal’de Rama (Uwais), gizli polis olarak Jakarta suç dünyasının içine dalar. Ailesini korumak için bu yolu seçen Rama’nın bir diğer hedefi de polis teşkilatı içindeki yozlaşma ve yolsuzluğu ortaya çıkarmaktır.”

Oyuncu kadrosunda ilk filmin yıldızı Iko Uwais dışında Tio Pakusodewo, Ryûhei Matsuda, Kazuki Kitamura, Julie Estelle, Ken’ichi Endô, Alex Abbad, Cecep Arif Rahman ve Marsha Timothy gibi isimler yer alıyor.

berandal 001

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Interview With the Vampire Yeniden Çekiliyor! 2 – Interview With the Vampire

Interview With the Vampire Yeniden Çekiliyor!

Universal halihazırda The Mummy ve The Invisible Man’i listeye almışken
Beyazperdenin En İyi 250 Filmi Listesi 3 – cats

Beyazperdenin En İyi 250 Filmi Listesi

Popüler sinema indeksleme sitesi IMDB'nin seçtiği beyazperdenin en iyi 250