Berzah: Cin Alemi Filminden İlk Fragman ve Poster 1 – Berzah Cin Alemi scene

Berzah: Cin Alemi Filminden İlk Fragman ve Poster

16 Nisan 2016

FilmStop’un yapımcılığını üstlendiği, Berzah: Cin Alemi  1 Temmuz’da vizyona girecek. Ürpertici bir tona sahip olan filmin ilk teaser videosu ise yayında. Filmin oyuncu kadrosunda Kemal Burak Alper, Ufuk Kaplan, Serhat Barış, Berna Üçkaleler, Ediz Tolgahan Karabağ, Oğuz Okul ve Nilüfer Aydan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra minik yıldız Alp Akar da dikkat çekiyor.

Filmin öyküsünün İstanbul Üsküdar’da metruk bir evde bulunan ses kayıtlarının dinlenip, yerel halkla yapılan görüşmeler sonrası kaleme alındığı belirtiliyor. Bu kan dondurucu hikayenin gerçeklik etkisini arttırmak amacıyla hem yaz hem de kış aylarında çekimler gerçekleştirilmiş. Yaklaşık 60 kişilik bir teknik ekibin çalıştığı film setinde iki ayrı ekip kurulmuş. Şile’de bulunan sekiz yüz yıllık köy mezarlığının kullanıldığı gerçek ve etkileyici mekanların yanında Kandilli ve Küplüce semtlerinde filmin öyküsüne hizmet eden özel mekanlar tasarlanmış.

Anadolu’nun çeşitli kentlerinde bulunan dergahlarda tılsımlar yazılmış ve filmde kullanılmış. Chantier Films’in dağıtımcılığını yaptığı Berzah Cin Alemi’nin yönetmenliğini Ahmet Can Kasap üstleniyor. Filmin ilk teaser afişini ise aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Berzah Cin Alemi

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-73311/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Venom: Zehirli Öfke 2 İlk Fragman 2 – Venom Let There Be Carnage Zehirli Ofke 2

Venom: Zehirli Öfke 2 İlk Fragman

Venom: Zehirli Öfke 2 filminin ilk fragmanı yayınlandı! Tom Hardy,
Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı Yeni Fragman 3 – TRA1330 v038 013468.1061 R

Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı Yeni Fragman

27 Nisan'da gösterime girecek Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı