Beyazperde Sinema Kulübü Sürprizlerle Geliyor

5 Mart 2012

Türkiye’nin en köklü sinema sitesi Beyazperde.com, bir “sinema kulübü” fikriyle üyelerine yönelik yeni bir projenin temellerini atıyor. Beyazperde’nin sinema yazarlarını, sadık takipçilerini, sinema bloggerlarını ve ilgilenen tüm sinefilleri bir araya getirmeyi amaçlayan Beyazperde Sinema Kulübü, üyelerine çok özel sürprizleri de beraberinde getiriyor. Tamamlanma sürecinde olan Sinema Kulübü Projesi, üyelerine özel olarak çıkartılacak kulüp kartlarıyla, sinema salonu, müze gibi anlaşmalı mekanlarda, eğlence ve etkinliklerde indirim sağlayacak.

Beyazperde Sinema Kulübü Sürprizlerle Geliyor 1 – beyazperde logo baseline t beyaz

24.02.2012 Cuma günü, ilk etkinlik olarak Beyazperde ekibi, sinema yazarları ve sinema bloggerlarının bir araya geldiği bir tanışma toplantısı düzenlendi. Mecidiyeköy Profilo AVM’de düzenlenen ve oldukça keyifli sohbetlere sahne olan buluşmanın ardından katılımcılar kulüp üyeleri için ayarlanmış sinema salonunda George Clooney‘in aynı gün vizyona giren Senden Bana Kalan (The Descendants) adlı filmini seyretti.

Beyazperde Sinema Kulübü Sürprizlerle Geliyor 2 – beyazperde002

 Önümüzdeki dönemlerde etkinlikleri, avantajları ve sürprizleri daha da artacak olan Beyazperde Sinema Kulübü hakkındaki gelişmeleri, kulübün blogu olan http://beyazperdesinemakulubu.blogspot.com/ adresinden takip edebilirsiniz!

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

“Kaçak” Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor 3 – picture of harrison ford in the fugitive large picture

“Kaçak” Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor

Oyuncu kadrosu henüz belli olmayan yapımın bir yeniden çevrim mi
Shenema Kısa Film Platformu Başvuruları İçin Son 5 Gün 4 – Shenema Kısa Film Platformu 4

Shenema Kısa Film Platformu Başvuruları İçin Son 5 Gün

Shenema İstanbul Kısa Film Platformu başvuruları için son beş gün!