Öteki Sinema Beyazperde’ye Konuk Oldu

3 Mart 2009

Öteki Sinema, Beyazperde’ye konuk oldu! Beyazperde.com Türkiye’nin En İyi Yerli Sinema Blogları başlıklı haberinde Türkiye’nin en önemli 5 blogunu röportajlar ile sayfalarına taşıdı. Beş blog şu şekilde sıralandı: Sadibey.com, Öteki Sinema, Ters Ninja, Sineofrenik ve Sinema Manyakları.

Öteki Sinema Beyazperde'ye Konuk Oldu 1 – beyazperde logo baseline t beyaz

Yazıyı hazırlayan Mert Yenici, Öteki Sinema’dan bize büyük gurur veren şu cümleler ile bahsediyor; “Yalnızca Türkiye’de değil yabancı siteler içinde de “B filmler” konusunda bu kadar geniş bir film arşivine ve içeriğe sahip olan başka bir site daha yok. Üstüne, Fantastik Türk Filmleri’nden 70’lerin Erotik Filmleri’ne uzanan geniş bir seçki sunuyor olması da cabası.” Mert Yenici’ye ve Beyazperde’ye güzel sözleri için teşekkür ediyoruz!

Yazının tamamını bu linkten okuyabilirsiniz: http://beyazperde.mynet.com/sinemasaldetay.asp?id=4255

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Suspiria'dan İlk Türkçe Altyazılı Fragman Yayında 2 – SUSPIRIA 01

Suspiria’dan İlk Türkçe Altyazılı Fragman Yayında

Yılın merakla beklenen filmi, Dario Argento'nun korku sineması klasiğinin uyarlaması
Gölge e-Dergi Temmuz 2011 Sayı 46 Yayında 3 – golge edergi logo

Gölge e-Dergi Temmuz 2011 Sayı 46 Yayında

Gölge e-Dergi Temmuz 2011 sayı 46 yayında! Bu sayının kapağına