Bilim Kurgu Filmi "Freaks"ten Yeni Fragman! 1 – indir

Bilim Kurgu Filmi “Freaks”ten Yeni Fragman!

16 Temmuz 2019

Bonnie & Clyde’ın Clyde Barrow’u olarak tanınan, aynı zamanda Sen Dünyaya Gelmeden, Otopsi, Son Kalan gibi yapımlarda da karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu Emile Hirsch’ün başrolünde yer aldığı film, bilim kurgu ile psikolojik gerilimi tek potada harmanlıyor.

Filmin konusu; Babası tarafından evde hapis olarak tutulan 7 yaşındaki Chloe, yaşamını korku içerisinde geçiriyordur. Ama aynı zamanda babasının onu uzak tutmaya çalıştığı dış dünyaya karşı büyük bir ilgi de duyuyordur. Ancak ona bugüne kadar dış dünyanın tehditler ve tehlikelerle dolu olduğu söylenmiştir. Chloe’ye yabancı biri dışarıya göz atması için yardımcı olmayı teklif eder. Böylece Chloe dışarıda gerçekten neler olduğunu öğrenebilecektir. Ancak kız, dış dünyanın o kadar da basit olmadığı ve tehlikenin son derece gerçek olduğunu çok zaman geçmeden öğrenecektir…

Vancouver Uluslararası Fim Festivali, Trieste Science+Fiction Festival, Paris Uluslararası Fantastik Film Festivali gibi önemli festivallerden ödüllere layık görülen ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Kanada Yapımı Film kategorisinde geçtiğimiz yıl adaylık alan “Freaks”in yönetmen ve senaristliğini Adam B. Stein ile Zach Lipovsky ikilisi üstleniyor.

Filmin kadrosunda Emile Hirsch’ün yanı sıra; Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde karşımıza çıkan genç oyuncu Lexy Kolker, Nebraska, The Hateful Eight, Django Unchained gibi yapımlardan tanıdığımız Oscar adayı usta isim Bruce Dern, Silicon Valley’nin Monica Hall’ı güzel oyuncu Amanda Crew ve uzun soluklu Hawaii Five-0’nun Kono Kalakaua’sı Grace Park gibi isimler yer alıyor.

“Freaks” filminin ülkemizdeki izleyicileriyle buluşup buluşmayacağı bilinmiyor. Ancak yurt dışındaki izleyicilerinin gösterimine 23 Ağustos tarihinde sunulacak. Film önümüzdeki hafta San Diego Comic-Con’da da seyircilerin karşısına çıkacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 2 – Polar 2019

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında

Çizgi romandan uyarlanan, Mads Mikkelsen ve Vanessa Hudgens’in başrolü üstlendiği
Violent Night / Vahşi Gece Fragman 3 – Violent Night Vahsi Gece 2

Violent Night / Vahşi Gece Fragman

Yönetmenliğini Tommy Wirkola’nın üstlendiği, başrolünde David Harbour’ın yer aldığı Violent