Bir Zamanlar Hollywood’da Poster ve Fragman

Quentin Tarantino, Bir Zamanlar Hollywood’da / Once Upon a Time in Hollywood filmiyle her şeyin değişmekte olduğu 1969 Los Angeles’ini ziyaret ediyor.

TV yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve uzun süredir onun dublörlüğünü yapmakta olan Cliff Booth (Brad Pitt), artık tanımakta zorlandıkları film endüstrisinde yollarına devam etmeye çalışmaktadırlar.

Yazar ve yönetmen, Bir Zamanlar Hollywood’da / Once Upon a Time in Hollywood adlı dokuzuncu filminde geniş bir oyuncu kadrosu ve farklı hikâyelerle, Hollywood’un altın çağının son günlerine saygı duruşunda bulunuyor.

Yönetmen: Quentin Tarantino
Senaryo: Quentin Tarantino
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Luke Perry, Kurt Russell, Damon Herriman, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Al Pacino, Damian Lewis, Samantha Robinson, Mike Moh, Emile Hirsch
Yapımcılar: David Heyman, Shannon McIntosh, Quentin Tarantino

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

The Irishman’in Resmi Fragmanı Görücüye Çıktı!

Usta sanatçılar Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci'yi bir araya getiren Martin Scorsese imzalı The Irishman'in resmi fragmanı yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir