Black Panther'den Yeni Fragman Yayınlandı 1 – Black Panther banner

Black Panther’den Yeni Fragman Yayınlandı

17 Ekim 2017

Vizyon Tarihi: 16 Şubat 2018

Marvel’dan Black Panther, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

Black Panther'den Yeni Fragman Yayınlandı 2 – Black Panther afiş

Filmde Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis rol alıyor.

Filmin yönetmeni Ryan Coogler ve yapımcıları Kevin Feige ve Louis D’Esposito, ayrıca Victoria Alonso, Nate Moore, Jeffrey Chernov ve Stan Lee baş yapımcılar. Senaryoyu Ryan Coogler ve Joe Robert Cole yazdı. Marvel’dan Black Panther 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Ryan Coogler
Senaryo: Joe Robert Cole, Ryan Coogler
Oyuncular: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett, Forest Whitaker, Andy Serkis, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Sacrament 3 – Ayin001

The Sacrament

Bir TV haber ekibinin belgesel çekimi olarak başlayan yolculuğu, bir
Bohemian Rhapsody'den Yeni Poster ve Fragman! 4 – rami malek freddie mercury

Bohemian Rhapsody’den Yeni Poster ve Fragman!

Bohemian Rhapsody, Queen'in ikon haline gelmiş solisti Freddie Mercury'yi ve