Bones and All / Kemikler ve Her Şey 25 Kasım’da Sinemalarda 1 – Bones and All 4

Bones and All / Kemikler ve Her Şey 25 Kasım’da Sinemalarda

17 Kasım 2022

Metro Goldwyn Mayer Pictures aşka dair bir film olan, Luca Guadagnino (Call Me by Your Name) yönetimindeki Bones and All / Kemikler ve Her Şey’i sunar. Guadagnino, bu fimle, kısa süre önce Venedik Film Festivali’nde En İyi Yönetmen dalında Gümüş Aslan ödülüne layık görüldü.

Bones and All / Kemikler ve Her Şey, toplumun kıyılarında hayatta kalmayı öğrenen genç bir kadın olan Maren (Taylor Russell) ile dışlanmış ve hakları elinden alınmış bir serseri olan Lee (Timothee Chalamet) arasındaki ilk aşkın hikayesi… Tanışmalarının ardından Ronald Reagan dönemi Amerika’sının arka yollarından, gizli geçitlerinden ve tuzak kapılarından geçerek bin beş yüz kilometrelik bir serüvene çıkan bu iki gencin bütün çabalarına rağmen, tüm yollar onları korkunç geçmişlerine, ötekiliklerine rağmen aşklarının sürüp sürmeyeceğini belirleyecek son bir hesaplaşmaya götürecektir.

Bones and All / Kemikler ve Her Şey 25 Kasım’da Sinemalarda 2 – Bones and All 5

Bones and All / Kemikler ve Her Şey’in başrollerinde yer alan isimler şöyle: Bu yılki Venedik Film Festivali’nde En İyi Genç Oyuncu dalında Marcello Mastroianni Ödülü kazanan Taylor Russell (Waves, The Heart Still Hums); Timothee Chalamet (kendisine Oscar adaylığı getiren Call Me by Your Name, Dune); Michael Stuhlbarg (Call Me by Your Name, The Shape of Water); Andre Holland (Passing, Moonlight); Chloe Sevigny (We Are Who We Are, American Horror Story); David Gordon Green (Halloween Ends, The Unbearable Weight of Massive Talent); Jessica Harper (Suspiria, Minority Report); Jake Horowitz (Adam Bloom, The Vast of Night) ve Mark Rylance (kendisine Oscar kazandıran Bridge of Spies, Wolf Hall).

Filmin Camille DeAngelis’in romanına dayanan senaryosunu David Kajganich (Suspiria, A Bigger Splash) kaleme aldı. Bones and All / Kemikler ve Her Şey’in yapımcılığını Luca Guadagnino, Theresa Park, Marco Morabito, David Kajganich, Francesco Melzi d’Eril, Lorenzo Mieli, Gabriele Moratti, Peter Spears ve Timothee Chalamet; yönetici yapımcılığını ise Giovanni Corrado, Raffaella Viscardi, Moreno Zani, Marco Colombo ve Jonathan Montepare üstlendi.

Guadagnino’nin kamera arkası ekibi; görüntü yönetiminde Arseni Khachaturan (Eyimofe (This Is My Desire), The Idol), yapım tasarımında Elliot Hostetter (Beckett, Waves), kurguda Marco Costa (We Are Who We Are, Suspiria) ve kostüm tasarımında Giulia Piersanti’den (Suspiria, Call Me by Your Name) oluşuyor. Filmin müziği ise besteciler Trent Reznor ve Atticus Ross’un (Soul, Mank) imzasını taşıyor.

Metro Goldwyn Mayer Pictures’ın sunduğu film bir Frenesy Film Company ve Per Capita Productions yapımı olup, The Apartment Pictures, A Freemantle Company, Memo Films, 3 Marys Entertainment, Elafilm, Tenderstories işbirliğiyle gerçekleştirilmiştir. Luca Guadagnino filmi Bones and All / Kemikler ve Her Şey’in dağıtımını İtalya’da Vision Distribution, dünya çapında ise Warner Bros. Pictures üstlenecektir.

Filmin fragmanını youtube.com/watch?v=0bPUAqXAaJo adresi üzerinden izleyebilirsiniz.

Bones and All / Kemikler ve Her Şey 25 Kasım’da Sinemalarda 5 – Bones And All 2022 Poster

Bones and All / Kemikler ve Her Şey 25 Kasım’da Sinemalarda 6 – Bones and All 3

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Exorcist: Believer / Exorcist: İnançlı İlk Fragman 7 – The Exorcist Believer inancli 2023 01

The Exorcist: Believer / Exorcist: İnançlı İlk Fragman

David Gordon Green'in yönettiği The Exorcist: Believer / Exorcist: İnançlı
Sadri Alışık’ın Kayıp Filmi Ayyaş Sahaftan Çıktı 8 – Ayyaş Sadri Alışık 2

Sadri Alışık’ın Kayıp Filmi Ayyaş Sahaftan Çıktı

Ülkü Erakalın’ın sahaflara ve eskicilere satılan arşivinden “kayıp” olduğu söylenen