Brad Pitt’li Bilim Kurgu Filmi Yıldızlara Doğru’dan Fragman!

“Twelve Monkeys”, “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Moneyball” gibi unutulmaz filmlerle tanınan ve bu sene “Once Upon a Time … in Hollywood”da izleyeceğimiz sevilen aktör Brad Pitt’in başrolünü üstlendiği bilim kurgu ve gizem filmi “Yıldızlara Doğru”nun (Ad Astra) merakla beklenen ilk fragmanı ve posteri yayınlandı.

Filmde başrol isme Oscar ödüllü usta oyuncu Tommy Lee Jones, 2017 yılında “Loving” ile ilk Oscar adaylığını elde eden Ruth Negga, iki kez Altın Küre’ye layık görülen Donald Sutherland, Jamie Kennedy, John Ortiz ve “Frontier” dizisinden Greg Bryk gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise son olarak “Kayıp Şehir Z” ile karşımıza çıkan James Gray üstleniyor.

Hikaye detayları henüz tam olarak belli olmayan “Yıldızlara Doğru”, kayıp babasını (Tommy Lee Jones) bulabilmek ve gezegenimizi tehdit eden gizemi açığa çıkarmak için güneş sistemimizin en uzak köşelerine yolculuk eden astronot Roy McBride’a (Brad Pitt) odaklanıyor. Yolculuk, insan varoluşunun doğasına ve evrendeki yerimize meydan okuyan sırların açığa çıkmasını sağlıyor.

“Yıldızlara Doğru” (Ad Astra) ülkemizde 20 Eylül tarihinde gösterime girecek.

Kaynak: www.beyazperde.com

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

24×36: A Movie About Movie Posters (2016)

Eski posterlerin nostaljik duygusunun peşine düşen 24x36: A Movie About Movie Posters, kesinlikle tavsiye edebileceğim, değerli bir belgesel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir