Bumblebee Filminden Yeni Fragman Yayında

Vizyon Tarihi: 21 Aralık 2018

Yıl sonunda gösterime girecek Bumblebee filminden Türkçe altyazılı yeni fragman yayında. Sinemaya uyarlanan Transformers serisindeki olayların öncesine uzanan film, adından da anlaşıldığı üzere en sevimli autobot Bumblebee’nin başından geçenleri anlatıyor.

Özet: 1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya’daki küçük bir sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek üzere olan ve dünyadaki yerini keşfetmeye çalışan Charlie (Hailee Steinfeld), savaştan yaralanmış ve zarar görmüş olan Bumblebee’yi bulur. Charlie, Bumblebee’yi yeniden canlandırdığında kısa sürede onun sıradan bir sarı VW aracı olmadığını anlar.

Yönetmen: Travis Knight
Senaryo: Christina Hodson
Oyuncular: Hailee Steinfeld, Pamela Adlon, John Cena, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow, Grace Dzienny

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Transformers: The Last Knight İlk Fragman

Transformers: The Last Knight / Transformers 5: Son Şövalye filmine ait ilk fragman, Türkçe altyazılı olarak Öteki Sinema'da yayında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir