Cabin Fever Yeniden Çevrimine Eli Roth Destek Veriyor

2000’li yıllarda çekilmiş başarılı korku filmlerinden birisi olan Cabin Fever yeniden çevrim ile dönmeye hazırlanıyor. Ancak endişelenecek bir durum yok, yapım sürecinde yine orijinal filmin senaristi ve yönetmeni Eli Roth var.

Cabin Fever Yeniden Çevrimine Eli Roth Destek Veriyor 1 – cabinfever cabin fever being eyed for eli roth less remake cabin fever a trilogy of ick

En son The Green Inferno (2013) adlı korku filmi ile seyirci karşısına çıkan yönetmen Eli Roth, 2002 yılında senaryosunu kaleme aldığı ve yönettiği, büyük beğeni toplayan Cabin Fever’ın yeniden çevriminde yapımcı olarak yer alacak.

Deadline’ın haberine göre yeni filmin yönetmeni Travis Zariwny olacak. Roth ise bu sefer yapımcı olarak desteğini sürdürecek. Bu sefer neden sadece yapımcı olarak destek verdiğini Roth şu sözlerle açıklıyor;

“Travis orijinal senaryoya inanılmaz bir bakış açısı ekledi ve bir korku filmi hayranı olarak görmek için sabırsızlanıyorum! Travis’in ve yeni oyuncuların filme katacaklarını çok merak ediyorum. Tüm ekip orijinal filmin hayranı ve eminim ortaya yeni bir klasik daha çıkacak.”

Film, beş kolejli gencin tatil için gittikleri ormanda kaldıkları bir kulübede başlarından geçen korkunç bir olayı anlatıyordu. Cabin Fever yeniden çevrimin çekimleri bu hafta başlıyor. Vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Kaynak: http://deadline.com/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir