Captain Marvel Filminden Yeni Fragman

Share

Captain Marvel filminden yeni fragman yayınlandı. 1990’lı yıllarda geçen, Marvel Stüdyoları filmi Captain Marvel, evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline gelen Carol Danvers’ın yolculuğunu anlatan, daha önce Marvel Sinematik Evreni tarihinde görülmemiş yepyeni bir macera. İki uzay ırkı arasındaki bir savaş dünyaya kadar ulaşırken, Danvers küçük bir müttefik grubunu ve kendisini girdabın ortasında bulur.

blank

Filmin oyuncuları Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law.

Marvel Stüdyoları’ndan Captain Marvel filminin yapımcısı Kevin Feige ve yönetmenler Anna Boden ile Ryan Fleck. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Patricia Whitcher ve Stan Lee başyapımcıları. Hikâyeyi Nicole Perlman, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse yazdı, senaryo ise Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet ve Jac Schaeffer tarafından yazıldı.

Captain Marvel 8 Mart 2019 tarihinde gösterime girecek.

blank

Tür: Aksiyon – Macera
Vizyon tarihi: 8 Mart 2019
Oyuncular: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg, Jude Law
Yönetmenler: Anna Boden ve Ryan Fleck
Yapımcı: Kevin Feige
İdari yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Patricia Whitcher, Stan Lee
Öykü: Nicole Perlman, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse
Senaryo: Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet, Jac Schaeffer

blank

blank

blank

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir