Captain Marvel’dan İlgi Çekici Spot

8 Mart’ta gösterime girecek olan Captain Marvel’dan doksan saniyelik ilgi çekici bir spot yayınlandı.

1990’lı yıllarda geçen, Marvel Stüdyoları filmi Captain Marvel, evrenin en güçlü kahramanlarından biri haline gelen Carol Danvers’ın yolculuğunu anlatan, daha önce Marvel Sinematik Evreni tarihinde görülmemiş yepyeni bir macera. İki uzay ırkı arasındaki bir savaş dünyaya kadar ulaşırken, Danvers küçük bir müttefik grubunu ve kendisini girdabın ortasında bulur.

Filmin oyuncuları Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law.

Marvel Stüdyoları’ndan Captain Marvel filminin yapımcısı Kevin Feige ve yönetmenler Anna Boden ve Ryan Fleck. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Patricia Whitcher ve Stan Lee baş yapımcıları. Hikayeyi Nicole Perlman, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse yazdı, senaryo ise Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet ve Jac Schaeffer tarafından yazıldı. Captain Marvel 8 Mart 2019 tarihinde gösterime girecek.

Tür: Aksiyon – Macera
Vizyon tarihi: 8 Mart 2019
Oyuncular: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Rune Temte, Algenis Perez Soto, Mckenna Grace, Annette Bening, Clark Gregg, Jude Law
Yönetmenler: Anna Boden ve Ryan Fleck
Yapımcı: Kevin Feige
İdari yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Patricia Whitcher, Stan Lee
Öykü: Nicole Perlman, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse
Senaryo: Anna Boden, Ryan Fleck, Geneva Robertson-Dworet, Jac Schaeffer

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Avengers: Endgame Karakter Afişleri

25 Nisan Perşembe günü vizyona girecek, Anthony ve Joe Russo'nun yönettiği Avengers: Endgame filmine ait karakter afişleri yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir