Cem Yılmaz'dan Karakomik Filmler: Çekimler Başladı 1 – Karakomik Filmler 2

Cem Yılmaz’dan Karakomik Filmler: Çekimler Başladı

14 Ağustos 2018

Arif V 216 ile 2018 yılının en yüksek gişeli filmine imza atan Cem Yılmaz, bu başarının ardından çok geçmeden yeni filmlerinin hazırlıklarına başladı. Dört filmden oluşan Karakomik Filmler serisinin ilk iki filmi Kaçamak ve 2 Arada için tüm hazırlıklar sona erdi ve çekimler başladı.

Cem Yılmaz'dan Karakomik Filmler: Çekimler Başladı 2 – Karakomik Filmler 4

Yapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı Karakomik Filmler serisinin ilk ikisi için çalışmalar başladı. Dört orta metraj filmden oluşacak serinin ilk iki filmi Kaçamak ve 2 Arada olacak. Serinin ilk iki yapımı için film ekibi, İstanbul’da “kamera” dedi.

Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerin çekimleri eşzamanlı olarak gerçekleşecek. Her iki filmde de farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncular ve teknik ekip, İstanbul ve Bodrum’da çekimlere devam edecek.

Tek Bilet ile 2 Film Birden

Kaçamak ve 2 Arada Ocak 2019’da vizyonda olacak. Seyirci tek bilet ile ilk yarı bir film, ikinci yarı diğer film şeklinde izleyebilecek.

Çekimleri Kasım 2018’e kadar sürecek filmlerin başrollerinde; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın yanı sıra Cem Davran, Nilperi Şahinkaya, Necip Memili, Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Ebuzziya yer alıyor. Karakomik Filmler serisinin ana sponsorluğunu ev teknolojilerinin lider markalarından Arçelik, co-sponsorluğunu ise Ford üstleniyor.

Cem Yılmaz'dan Karakomik Filmler: Çekimler Başladı 5 – Karakomik Filmler 5

Cem Yılmaz'dan Karakomik Filmler: Çekimler Başladı 6 – Karakomik Filmler 7

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kadın Gözünden Kadın Hikâyeleri: “Göz Hizası” 7 – Ben ve Nuri Bala

Kadın Gözünden Kadın Hikâyeleri: “Göz Hizası”

Pera Film’in 5Harfliler iş birliğiyle düzenlediği “Göz Hizası” adlı film
Kevin Smith'ten Yeni Korku Filmi: Tusk 8 – Tusk

Kevin Smith’ten Yeni Korku Filmi: Tusk

Kevin Smith’in yazıp yönettiği korku filmi Tusk’a ait yeni fragman