Cevahir Turan ve Recep Aktuğ da Araf 2'de 1 – Cevahir Turan 1

Cevahir Turan ve Recep Aktuğ da Araf 2’de

Cevahir Turan, Araf 2’nin başkarakterini canlandıracak.

Biray Dalkıran’ın Amerika’dan döndükten sonra Türkiye’de çekeceği ilk film olan ve merakla beklenen korku gerilim filmi Araf 2’nin tam kadrosu neredeyse belli oldu. İlk olarak filmin başrol erkek oyuncunun Savaşçı dizisinin Temo’su olarak tanınan Burak Sarımola olduğu açıklanmıştı. Hemen ardından kadroya şarkıcı, söz yazarı ve tiyatro oyuncusu Kaan Songün ve İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından Emre Yeşilöz dahil oldu.

Cevahir Turan ve Recep Aktuğ da Araf 2'de 2 – Araf 2 5

Araf 2’nin başrol kadın oyuncusu için ise seçmeler büyük bir titizlikle, uzun süredir devam ediyordu. Sonunda karar verildi. Kızıl Elma ve İnadına Aşk dizileriyle tanınan Cevahir Turan; Araf 2’nin başkarakteri olan Kübra’yı canlandıracak.

Son olarak Recep Aktuğ’un da filme katılmasıyla; oyuncu kadrosu tamamlanmış oldu. Çekimlerine çok yakında başlanacak olan film, yurt dışında da Amazon üzerinden yayınlanacak.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir