Chernobyl Diaries Yeni Video Yayında

Filmden 2 dakikalık yeni video yayınlandı…

Chernobyl Diaries yeni video yayında! Yönetmenliğini Bradley Parker’ın üstlendiği Çernobil Günlükleri, maceraperest bir grup turistin Avrupa tatilleri sırasında Çernobil nükleer faciasının yaşandığı bölgeyi görmeye gidişini ve bu yıkıntılarda başlarına gelen beklenmedik korku dolu anları beyazperdeye taşıyor.

İlk fragmanı geçtiğimiz ay yayınlanan ve yaz sezonunda gösterime girecek olan filmden bir kısa sahne videosu daha internette paylaşıldı. Terk edilen binalar arasında gezen turistlerin, her gördüklerine şaşırdıkları bu sahne sonrasında ise garip olayların geleceği aşikar…

Filmin senaristleri arasında televizyon işleriyle tanınan Carey ve Shane Van Dyke kardeşlerin yanı sıra Paranormal Activity serisine imza eten Oren Peli de var. Oyuncu kadrsounda ise Jesse McCartney, Jonathan Sadowski, Ingrid Bolso Berdal, Nathan Phillips ve Olivia Dudley gibi isimler var….

Chernobyl Diaries Yeni Video Yayında 1 – Chernobyl Diaries poster2 watermark042512

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    tam kolpa film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir