O Ciltli Özel Baskısıyla Tüm Kitapçılarda! 1 – It Stephen King O 3

O Ciltli Özel Baskısıyla Tüm Kitapçılarda!

30 Eylül 2017

SEN DE UÇACAKSIN!

Stephen King’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan O sinemaseverlerden tam not aldı. O filmin afişinden uyarlanan özel, ciltli yeni kapağıyla bir kez daha Stephen King hayranlarıyla buluşacak. Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini alan O’nun sınırlı sayıdaki bu özel baskısını kaçırmayın!

O Ciltli Özel Baskısıyla Tüm Kitapçılarda! 2 – O It Ciltli Kapak

BİR GERİLİM DESTANI

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren esrarengiz bir yaratığın varlığıdır.

Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömdükleri kâbusları, yıllar sonra yeniden gerçeğe dönüşmüştür…

Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtını okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, O’nun karanlık dünyasında yaşadığınızı zannedeceksiniz.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sis Tam Metin Olarak Okurla Buluşuyor! 3 – Stephen King Sis banner

Sis Tam Metin Olarak Okurla Buluşuyor!

Korku edebiyatının usta kalemi Stephen King’in ilk defa 1985 yılında

Korku Sineması Ansiklopedisi Çıktı!

Tuğrul Sezer’in hazırladığı Korku Sineması Ansiklopedisi, 60’lı yıllardan günümüze korku