Cinler Hamile Kadınların Peşinde! 1 – 1985Demonsavi 20120315 165231

Cinler Hamile Kadınların Peşinde!

22 Temmuz 2014

Türk korku sineması giderek artan sayıda örnekler veriyor. Cin teması ise hala tüketilememiş bir maden… Bu konuda çekilen yeni bir filmin daha haberini aldık. Korku-gerilim tarzında çekilecek “Ümmü Sübyan” filmi tartışılan bir konuyu işliyor. Ulaş Çobancı’nın yönetmenliğinde Bodrum’da çekilecek filmde hamile kadınlara dadandığı iddia edilen “Ümmü Sübyan” isimli cin konu ediliyor.

Senaryosunu Kaan Kutlu’nun yazdığı Ulaş Çobancı yönetmenliğinde Bodrum’da çekilecek “Ümmü Sübyan” filminde genç oyuncular kamera karşısına geçecek. Başrollerinde Dilek Hacısalihoğlu, Cesur Doğan, Nihan Fırat ve Gülgökçe Korkmaz gibi isimlerin rol alacağı filmde Yakup Yavru konuk oyuncu olarak yer alacak.

Yapım sorumlularının iddiasına göre, hamile kadınlara dadandığı iddia edilen “Ümmü Sübyan” adlı cinin konu alacağı filmde gerilim dolu sahneler seyircinin tüylerini diken diken edecek.

Filmde “Merve” isimli karakteri canlandıracak Gülgökçe Korkmaz, “Türk sinemasında bu tarz korku filmleri daha ilgi görüyor. Halkın ilgisi daha çok bu konulara yönelik… Başarılı bir film olacağını düşünüyorum” dedi.

Hadi bakalım! Henüz bir fragman ya da başka bir promo çalışması yok, o yüzden görsel olarak ünlü Demoni filminden bir plan kullandık.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Film ne olur sizce,
    Gül Kork–galibiyet için çıkacağız,seyirCİNin ilgisi büyük,sahadan başarıyla ayrılıp önümüzdeki filmlere bakacağız–.
    Bodrum cinsiz de korkutuyor beni,Pompeii nin Son Günleri olur ilerde oralari inşaalah,malesef,galiba,sanırım.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Johnny Depp'li Mortdecai'den Yeni Fragman 2 – Mortdecai Edit

Johnny Depp’li Mortdecai’den Yeni Fragman

Film, Nazi altınlarıyla dolu bir bankanın açma kodunu içinde bulunduran
Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Beterböcek 3 – Beetlejuice MF

Her Salı Kült Film Gecesi’nde: Beterböcek

Evleri istila edilen hayaletlere yardım etmek isterken ortalığı karıştıran Beterböcek