Flatliners / Çizgi Ötesi İlk Fragman Yayında

29 Eylül’de Sinemalarda!

Öldükten Sonra Bize Ne Olur?

Flatliners / Çizgi Ötesi filminde, ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisi, çok tehlikeli bir deneye kalkışır: birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, her biri neredeyse öldükleri bir anı deneyimler. Ve bu da onlara ölümden sonra ne olduğuna dair ilk elden bilgi sağlar. Ancak, deneyleri gittikçe daha tehlikeli bir hal alırken, her biri geçmişteki günahları tarafından avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin paranormal sonuçlarını yaşamaya başlarlar.

Yönetmen: Niels Arden Oplev
Senaryo: Ben Ripley
Oyuncular: Nina Dobrev, Ellen Page, Kiefer Sutherland, Diego Luna, Kiersey Clemons, Charlotte McKinney, James Norton, Tyler Hynes, Daniela Barbosa, Jenny Raven

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

He’s Out There / Dışarıda 31 Ağustos’ta Sinemalarda

31 Ağustos'ta vizyona girecek He's Out There / Dışarıda filminin başrolünde Yvonne Strahovski yer alırken yönetmenin kim olduğu ise muamma.

Bir yorum var

  1. Hollywood’un yeniden çevrim çılgınlığına “Flatliners” filmide dahil oldu ya, ölsemde gam yemem artık! Gerçi “Flatliners”ın yeniden çevrim projesi bir süredir gündemdeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir