Clown Fragman ve Görseller

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği, başrollerde Laura Allen, Peter Stormare, Andy Powers ve Eli Roth’un yer aldığı Clown, yeni fragmanı ve görselleri ile merak uyandırıyor.

“Jack’in 10. yaş günü partisi için ayarlanan palyaço son anda gelemeyeceğini bildirir. Günü kurtarmak mecburen baba Kent’e düşer. Tavan arasında bulduğu palyaço kostümünü üzerine geçirerek oğlunu mutlu etmeyi başarır. Ama Kent’in bir problemi vardır; kostüm üzerinden çıkmaz. Kent yavaş yavaş değiştiğini hissetmektedir. Kendisini serbest bırakmak için başvurduğu her yol onu daha da eziyet veren acılar içine sürükler. Kostüm vücudunu ele geçirmektedir. Sert dönüşümlere maruz kalan Kent, kontrol edilemez bir açlığın ağına düşer; çocuklara karşı duyduğu yoğun ve doymak bilmeyen bir açlığın…”

13 Kasım 2014’te İtalya’da gösterime giren Clown, İngiltere galasını FrightFest Glasgow’da yapacak.

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir