Clown Fragman ve Görseller 1 – Clown 2014

Clown Fragman ve Görseller

22 Ocak 2015

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği, başrollerde Laura Allen, Peter Stormare, Andy Powers ve Eli Roth’un yer aldığı Clown, yeni fragmanı ve görselleri ile merak uyandırıyor.

“Jack’in 10. yaş günü partisi için ayarlanan palyaço son anda gelemeyeceğini bildirir. Günü kurtarmak mecburen baba Kent’e düşer. Tavan arasında bulduğu palyaço kostümünü üzerine geçirerek oğlunu mutlu etmeyi başarır. Ama Kent’in bir problemi vardır; kostüm üzerinden çıkmaz. Kent yavaş yavaş değiştiğini hissetmektedir. Kendisini serbest bırakmak için başvurduğu her yol onu daha da eziyet veren acılar içine sürükler. Kostüm vücudunu ele geçirmektedir. Sert dönüşümlere maruz kalan Kent, kontrol edilemez bir açlığın ağına düşer; çocuklara karşı duyduğu yoğun ve doymak bilmeyen bir açlığın…”

13 Kasım 2014’te İtalya’da gösterime giren Clown, İngiltere galasını FrightFest Glasgow’da yapacak.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yerli Korku Filmi Cin Tepesi'nden Fragman 11 – Cin Tepesi 10

Yerli Korku Filmi Cin Tepesi’nden Fragman

16 Kasım'da gösterime girecek yerli korku filmi Cin Tepesi'nden fragman
Venom: Zehirli Öfke Teaser Fragman 12 – Venom Zehirli Öfke

Venom: Zehirli Öfke Teaser Fragman

Başrolünde Tom Hardy'nin yer aldığı ve 5 Ekim'de vizyona girecek