Çocukluk Kabusunuz Palyaço Pennywise Dönüyor! 1 – pennywise lives by willman1701 d5j250r

Çocukluk Kabusunuz Palyaço Pennywise Dönüyor!

Bir filmi yeniden çekmek oldukça risklidir. Hele ki mevzu bahis Stephen King’in efsane romanından uyarlanan ‘IT’ filmi ise… Fakat görünen o ki bu yeni versiyon da oldukça korkutucu olacak gibi görünüyor. Neden mi? Çünkü projenin arkasında True Detective’in o karanlık atmosferinin yaratıcısı Cary Fukunaga var.

Gelen haberlere göre kitleleri bağımlı hale getiren tv serisi True Detective’in yönetmeni Cary Fukunaga bizzat kameranın arkasındaki isim olacak. Diziyi izleyenler dizinin ürkütücü ve karanlık havasını zaten biliyorlardır. Bunu Stephen King’in eşsiz roman uyarlaması ‘IT’de de buram buram hissedeceğimize şüphe yok.

Gelen bir başka habere göre ise yeni ‘IT’ filmi üçleme olabilir. Senaryo yazarı Seth Grahame-Smith 1990 senesinde çekilen iki bölümlük mini seride yer almayan pek çok detay ve sahnenin yeni filmde olacağını müjdeliyor. Bu da filmin korku katsayısını artıracağa benziyor.

Şayet bir aksilik çıkmaz ise filmin çekimleri önümüzdeki Haziran ayında başlayacak.

Kaynak: http://moviepilot.com/posts/2015/03/31/it-remake-to-be-filmed-super-soon-2824670?lt_source=external,manual

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir