Crawl / Ölümcül Sular Filminden Poster

Fırtınaya yakalanmazsanız “onlara” yakalanırsınız. 12 Temmuz 2019’da gösterime girecek Crawl / Ölümcül Sular filminden poster yayınlandı. High Tension (2003) ve The Hills Have Eyes (Tepenin Gözleri, 2006) filmlerinin yönetmeni Alexandre Aja ile yapımcı Sam Raimi’den heyecan verici bir korku filmi geliyor!

ÖZET

Haley (Kaya Scodelario), Florida’da yaşadığı yere büyük bir kasırga vurduğunda, tahliye emirlerine aldırmadan kaybolan babasını (Barry Pepper) arar. Babasını, evlerinin döşeme altındaki boşluğunda ağır yaralı bir halde bulur. İkisi birden kısa süre içinde azgın sel sularında mahsur kalır. Güçlenen fırtınadan kaçmak için zaman giderek azalırken yükselen su seviyesi, Haley ve babası için korkacakları en son şey olur. Yönetmen Alexandre Aja (Tepenin Gözleri) ve yapımcılar Craig Flores (300), Sam Raimi (Nefesini Tut, Kötü Ruh) ve Alexandre Aja’dan heyecan verici korku filmi Crawl / Ölümcül Sular, 12 Temmuz’da sinemalarda!

TİMSAH FAMİLYASININ EN VAHŞİ TÜRLERİNDEN ALLİGATÖRLER HAKKINDA İLGİNÇ GERÇEKLER

  • CANLI DİNOZORLAR: Alligatörler, ilk kez 37 milyon yıl önce görülmüştür. Bu da onları resmen canlı dinozor yapar.
  • SİZİ ÖNCE ALLİGATÖRLER GÖRÜR: Alligatörün gece görüşü vardır. Bu da onlara zifiri karanlıkta avlarının izini sürme yeteneği verir.
  • ALLİGATÖRLER HER YERDEDİR: Dünyada 5 milyon alligatör ve timsah yaşar.
  • ALLİGATÖRLERİN ISIRIĞI ÇOK GÜÇLÜDÜR: Bir alligatörün çenesi 1.342 kg basınç uygular ve bundan dolayı da canlı bir hayvanda bugüne kadar kaydedilmiş en güçlü ısırma gücüne sahiptir.
  • OLİMPİYATÇILAR BİLE ALLİGATÖRLERDEN DAHA HIZLI YÜZEMEZ: Bir alligatör saatte 32,18 km hızla yüzebilir.

blank

blank

ÖLÜMCÜL SULAR 12 TEMMUZ’DA SİNEMALARDA

YÖNETMEN: Alexandre Aja
SENARYO: Michael Rasmussen ve Shawn Rasmussen
OYUNCULAR: Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson, Anson Boon, George Somner, Jose Palma
YAPIMCILAR: Craig Flores (Amerikan Yapımcılar Birliği), Sam Raimi (Amerikan Yapımcılar Birliği) ve Alexandre Aja (Amerikan Yapımcılar Birliği)
İDARİ YAPIMCILAR: Gregory Levasseur, Justin Bursch ve Lauren Selig

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir