Creature from the Black Lagoon Remake'i Geliyor! 1 – 75131e88415f06dbec49f5506f6dd188

Creature from the Black Lagoon Remake’i Geliyor!

Creature From The Black Lagoon (Kara Gölün Canavarı) remake’i yolda, senaryo Amazing Spider-Man 2’nin senaristi Jeff Pinkner’a emanet.

Universal Pictures, 2013 yılında klasik Hammer canavarlarını bir araya toplayacağı bir yapım için hazırlıklara başladığını duyurmuştu. Henüz bu haber ile ilgili bir gelişme yok derken Universal cephesinden yine klasik bir korku filmi olan Creature From The Black Lagoon’un (Kara Gölün Canavarı) yeniden çevrim haberi geldi.

Filmin senaryosu için tutulan isim ise televizyonda AliasLost ve Fringe gibi başarılı işler ile gişede istediğini pek bulamamış ve fanlarını da pek tatmin edememiş olan The Amazing Spider-Man 2’nin senaryosunu yazmış olan Jeff Pinkner. Pinkner aynı zamanda çekilecek olan Transformers’ın beşinci filmin senaryosu için de imza atmış durumda.

1954 yapımı Jack Arnold yönetmenliğindeki filmde bir grup araştırmacının Amazon ormanlarında elleri ve ayakları perdeli, karada ve denizde yaşayabilen bir canlının izlerini bulmaları ve bu canlıyı araştırmak için peşinden gitmelerini konu alıyordu. Bakalım bu kült korku filminin remake akıbeti ne olacak, bekleyip göreceğiz.

Kara Gölün Canavarı Öteki Sinema’da: https://www.otekisinema.com/2010/11/kara-golun-canavari-trilojisi/

95a1deee013dba7b8c7e581658810e95

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://www.cinemablend.com/new/Amazing-Spider-Man-2-Writer-Pen-Creature-From-Black-Lagoon-Remake-76137.html

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir