Criterion, Netflix'e Rakip Olacak! 1 – 8590cd7

Criterion, Netflix’e Rakip Olacak!

2 Mayıs 2016

Evladiyelik arşivi ve bunları paketleyiş şekliyle sinefiller için ayrı bir yeri olan The Criterion Collection, Turner Classic Movies ortaklığıyla yeni bir platforma hayat vermeye hazırlanıyor.

Netflix ve Amazon gibi dev platformların dizi ve film izleme alışkanlıklarına yön verdiği kabak gibi ortada. Eskisi gibi fiziksel kopyalardan film izlemiyoruz. Birçok kaliteli yapım, bu dev platformlar vasıtasıyla izleyicisyle buluşuyor. Bu platformların gücünün farkında olan The Criterion Collection da TCM ortaklığıyla hayata geçirmeye hazırlandığı FilmStruck isimli platformda en seçkin yapımları online olarak sunmayı planlıyor.

Sonbahar aylarında hizmete girecek FilmStruck, belirli kalite standartlarının üstündeki arşivlik filmleri, izleyicilerine istedikleri yerde ve istedikleri zaman, reklamsız bir şekilde izleme olanağını sunacak.

Kaynak: http://playtusu.com/haber/sinema-tv-haber/2016/04/criterion-kendi-film-izleme-platformunu-kurdu/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix’in Gerilim Dolu Dizisi You Geri Dönüyor

Netflix’in gerilim dolu dizisi You, yeni sezonuyla geri dönüyor! İkinci
Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı 2 – Fallout 2024 3

Fallout Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Çoksatan video oyununun dünyasında geçen Fallout’un tüm bölümleri, 11 Nisan