Criterion, Netflix'e Rakip Olacak! 1 – 8590cd7

Criterion, Netflix’e Rakip Olacak!

Evladiyelik arşivi ve bunları paketleyiş şekliyle sinefiller için ayrı bir yeri olan The Criterion Collection, Turner Classic Movies ortaklığıyla yeni bir platforma hayat vermeye hazırlanıyor.

Netflix ve Amazon gibi dev platformların dizi ve film izleme alışkanlıklarına yön verdiği kabak gibi ortada. Eskisi gibi fiziksel kopyalardan film izlemiyoruz. Birçok kaliteli yapım, bu dev platformlar vasıtasıyla izleyicisyle buluşuyor. Bu platformların gücünün farkında olan The Criterion Collection da TCM ortaklığıyla hayata geçirmeye hazırlandığı FilmStruck isimli platformda en seçkin yapımları online olarak sunmayı planlıyor.

Sonbahar aylarında hizmete girecek FilmStruck, belirli kalite standartlarının üstündeki arşivlik filmleri, izleyicilerine istedikleri yerde ve istedikleri zaman, reklamsız bir şekilde izleme olanağını sunacak.

Kaynak: http://playtusu.com/haber/sinema-tv-haber/2016/04/criterion-kendi-film-izleme-platformunu-kurdu/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir