The Crossbreed Karakter Afişleri Yayınlandı!

Vizyon Tarihi: 2 Mart 2018

Vizyona gün sayan korku gerilim filmi The Crossbreed / Melez’den karakter afişleri yayınlandı.

The Crossbreed Karakter Afişleri Yayınlandı! 1 – The Crossbreed Melez 1

Biray Dalkıran’ın Amerika’da tamamı Amerikalı oyuncularla çektiği filmin vizyon tarihi yaklaştıkça, filme olan merak ve heyecan giderek daha da artıyor. 2 Mart’ta tüm Türkiye’de gösterime girecek olan filmin; vizyona 20 gün, 15 gün ve 10 gün kala paylaşılan özel teaserları sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Filmin Kuzey Amerika haklarını satın alan Breaking Glass Pictures’ın 6 Mart itibariyle VOD ve DVD satışlarının da başlayacağını açıklaması üzerine; Türkiye için hazırlanan teaserlar dünyanın her tarafındaki korku filmi seven sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşıldı.

Heyecanlı bekleyiş sürerken; filmin karakter afişleri de bugün yayınlandı. Filmin başrol oyuncuları Angela Durazo (Amy), Nathan Schellerup (John) ve Katy Bentz’in (Rose) özel afişleri görücüye çıktı.

Araf, Cennet, Cehennem film üçlemesi ve Kanıt dizisiyle tanınan yönetmen Biray Dalkıran’ın Amerika’ya yerleştikten sonra tamamı Amerikalı oyuncularla çektiği ilk İngilizce film The Crossbreed / Melez, 2 Mart’ta gösterime giriyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir