Dan Brown’un Yeni Kitabı Inferno (Cehennem) 1 – dan brown popup

Dan Brown’un Yeni Kitabı Inferno (Cehennem)

17 Mart 2013

Dan Brown hayranları için heyecan dorukta! Büyük güne az kaldı. Brown’un merakla beklenen yeni kitabı Inferno (Cehennem) Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak! Altın Kitaplar etiketiyle 14 Mayıs tarihinde Türkiye’de yayınlanacak kitabın ilk bölümü ise 17 Mart Pazar günü itibari ile e-book olarak okunabilecek.

Dan Brown’un Yeni Kitabı Inferno (Cehennem) 2 – dan brown popup

Altın Kitaplar’dan Türk okuyuculara büyük hizmet! Usta yazarın hayranı Türk okuyucular da kitabın ilk bölümünü www.altinkitaplar.com.tr adresinden indirip okuyabilecekler.

Tek yapmaları gereken Altın Kitaplar’ın Facebook hayran sayfasından (facebook.com/altinkitaplar) veya Twitter sayfasından (twitter.com/altinkitaplar) verilecek linki kullanmak. Türk okuyucular 17 Mart Pazar günü (bugün) itibari ile Brown’un merakla beklenen yeni kitabı Inferno’nun (Cehennem) ilk bölümünü ücretsiz olarak indirip okuyabilecekler.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Dan Brown’ın tüm kitaplarını okuyan bir kişi olarak Cehennem’i büyük bir heyecan ile bekledim ve yine Dan Brown’dan nefes kesen bir kitap, bitmesini istemediğim bir serüvenin içine girdim. Şimdiden yeni çıkartacağı kitabı büyük bir heyecan ve özlem ile bekliyorum. Ayrıca sanırım Kayıp Sembol’ün filmi şu anda yapım aşamasında, oradan gelecek haberleride dört gözle bekliyorum. :)

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yeni Başlamayanlar İçin Sinema! 3 – unnamed 8

Yeni Başlamayanlar İçin Sinema!

Sinema yazarı Fırat Sayıcı'nın ikinci kitabı "Yeni Başlamayanlar İçin Sinema"
George R. R. Martin'in Yedi Krallık Sövalyesi Türkçe'de! 4 – george martin

George R. R. Martin’in Yedi Krallık Sövalyesi Türkçe’de!

İnternet sitelerinde ön satışa açılan Yedi Krallık Şövalyesi, 30 Haziran’dan