Dan Brown’un Yeni Kitabı Inferno (Cehennem)

Dan Brown hayranları için heyecan dorukta! Büyük güne az kaldı. Brown’un merakla beklenen yeni kitabı Inferno (Cehennem) Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak! Altın Kitaplar etiketiyle 14 Mayıs tarihinde Türkiye’de yayınlanacak kitabın ilk bölümü ise 17 Mart Pazar günü itibari ile e-book olarak okunabilecek.

Dan Brown’un Yeni Kitabı Inferno (Cehennem) 1 – dan brown popup

Altın Kitaplar’dan Türk okuyuculara büyük hizmet! Usta yazarın hayranı Türk okuyucular da kitabın ilk bölümünü www.altinkitaplar.com.tr adresinden indirip okuyabilecekler.

Tek yapmaları gereken Altın Kitaplar’ın Facebook hayran sayfasından (facebook.com/altinkitaplar) veya Twitter sayfasından (twitter.com/altinkitaplar) verilecek linki kullanmak. Türk okuyucular 17 Mart Pazar günü (bugün) itibari ile Brown’un merakla beklenen yeni kitabı Inferno’nun (Cehennem) ilk bölümünü ücretsiz olarak indirip okuyabilecekler.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Dan Brown’ın tüm kitaplarını okuyan bir kişi olarak Cehennem’i büyük bir heyecan ile bekledim ve yine Dan Brown’dan nefes kesen bir kitap, bitmesini istemediğim bir serüvenin içine girdim. Şimdiden yeni çıkartacağı kitabı büyük bir heyecan ve özlem ile bekliyorum. Ayrıca sanırım Kayıp Sembol’ün filmi şu anda yapım aşamasında, oradan gelecek haberleride dört gözle bekliyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir