Daredevil’ın 2. Sezonunda Jason Statham mı var? 1 – Jason Statham With A Gun

Daredevil’ın 2. Sezonunda Jason Statham mı var?

5 Haziran 2015

Marvel dünyası tıpkı beyazperdede olduğu gibi televizyon serileri olarak da rüştünü ispatlamış durumda. Öyle ki ardı ardına çıkan yapımlar hayranlardan büyük beğeni topluyor. Daredevil’ın 2003’teki beyazperde macerası pek olumlu neticelenmese de televizyon serisi olarak ilk sezondan övgüyü kapmış görünüyor.

Daredevil’ın yeni beyazperde macerası için günümüz aksiyon starı Jason Statham da bir zamanlar oldukça hevesliymiş. Öyle ki 2008’de yaptığı bir açıklamada İngiliz aksanlı, boynuzlu korkusuz bir adamı canlandırmanın tam kendisine göre olduğunu belirtmiş.

Daredevil Netflix Series Costume Rumor Patrol: Jason Statham Could Be Bullseye in Daredevil Season 2

Her ne kadar Statham’ın karakteri beyazperdede canlandırma hayali pek gerçekleşeceğe benzemese de televizyon dizisine dahil olması söz konusu durumda.

Gelen haberlere göre Marvel’ın isteği 2. Sezonda seriye girmesi beklenen kötü karakter Bullseye karakterini Statham’ın canlandırması. Bununla birlikte ikinci sezona katılması kesinleşen bir başka karakter ise Elektra. Statham hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmış değil ancak ünlü aktörün daha önceden filme sıcak baktığını düşünürsek tv serisinde her ne kadar kırmızı şeytanı canlandıracak olmasa da yapıma sıcak bakması olası.

Daredevil’ın ikinci sezon çekimlerinin Temmuz’da başlaması bekleniyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

He-Man "Netflix'in Gücü Adına" Diyebilir! 2 – netflix he man 690x450

He-Man “Netflix’in Gücü Adına” Diyebilir!

Sony'nin başında bulunan Tony Rothman, Masters of Universe'ün başına neler
Ravenous / Les affames (2017) 3 – Ravenous 04

Ravenous / Les affames (2017)

Ravenous, eski usul korku filmlerine alışkın bünyelerde alerjik etki gösterebilir