Asın Bayrakları! Dark Tower Fragmanı Yayınlandı! 1 – the dark tower 0 0

Asın Bayrakları! Dark Tower Fragmanı Yayınlandı!

3 Mayıs 2017

Dark Tower fragmanı yayında! Uzun yıllardır beklediğimiz, yılan hikayesine dönen, Stephen King’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan The Dark Tower (Kara Kule) filminin fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Matthew McConaughey, Katheryn Winnick ve Idris Elba gibi ünlü isimlerin oynadığı filmin yönetmen koltuğunda ise Nikolaj Arcel oturuyor. Film 4 Ağustos 2017’de vizyona girecek. Bakalım fantazi edebiyatının bu önemli serisi sinemada nasıl bir karşılık bulacak.

Asın Bayrakları! Dark Tower Fragmanı Yayınlandı! 2 – MV5BMTU3MjUwMzQ3MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjcwNjkxMjI@. V1 SY1000 CR006741000 AL

Dünyanın en ünlü yazarlarından Stephen King’in iddialı ve zengin hikayesi The Dark Tower / Kara Kule beyazperdeye geliyor. Son Silahşör Roland Deschain (İdris Elba), Siyahlı Adam olarak da bilinen Walter O’Dim (Matthew McConaughey) ile ebedi bir savaşın içindedir ve onun evreni bir arada tutan Kara Kule’yi yıkmasını engellemeye kararlıdır. Dünyaların yazgısı tehlikedeyken, iyi ile kötü nihai bir savaşta çarpışacaktır. Kule’yi Siyahlı Adam’dan koruyabilecek tek kişi ise Roland’dır.

blank

Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

George R. R. Martin's Nightflyers Yeni Tanıtım Fragmanı 3 – Nightflyers 01

George R. R. Martin’s Nightflyers Yeni Tanıtım Fragmanı

George R. R. Martin'in romanından uyarlanan Netflix’in yeni dizisi Nightflyers’tan
Üç Harfliler: Nazar Filminden İlk Teaser Yayınlandı 4 – harfliler nazar filminden lk teaser yay nland

Üç Harfliler: Nazar Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Tüyler ürperten korku filmi serisi Üç Harfliler geri dönüyor! Çekimleri