Darth Vader Geri Dönüyor, Bu Kez Hiç Olmadığı Kadar Acımasız! 1 – darth vader

Darth Vader Geri Dönüyor, Bu Kez Hiç Olmadığı Kadar Acımasız!

30 Ocak 2016

Darth Vader

Darth Vader’i unutmak mümkün mü? Star Wars rüzgarı yeniden esmeye başladı ve duracak gibi de gözükmüyor. Güç Uyanıyor’un etkisini hala üzerimizden atamamışken Aralık 2016’da vizyona girecek olan Star Wars’un bir diğer filmi Rogue One için geri sayıma başlandı bile. Filmin en heyecan yaratan kısmı ise bu sefer Darth Vader’ı görecek olmamız.

Rogue One: A Star Wars Story adlı film, 1977 yapımı orijinal üçlemenin ilk filmi A New Hope’un öncesini anlatacak. Asilerin Ölüm Yıldızı planlarını çalmaları ekseninde gelişecek hikayede en büyük heyecan yaratan unsur ise karanlık lord Darth Vader…

makingstarwars.net’in haberine göre Vader hiç olmadığı kadar “acımasız” olacak. Darth Vader’ın zaten hali hazırda ne denli acımasız olduğunu düşünürsek buradan ne kadar sert bir film izleyeceğimizin sinyallerini almış oluyoruz. Film için pek çok Darth Vader zırhı yaptırılmış bile. Şimdiden heyecanın doğra çıktığı filmin ilk fragmanını ise Captain America: Civil War öncesinde izleyebileceğiz.

Yönetmenliğini  Gareth Edwards’ın yaptığı, senaryosunu John Knoll, Gary Whitta ve Chris Weitz’ın kaleme aldığı, başrollerinde Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Forest Whitaker’ın olduğu Rogue One: A Star Wars Story şayet bir erteleme olmaz ise 16 Aralık 2016’da seyirci ile buluşacak.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: New Star Wars movie will show us a Vader much more violent than we’ve seen in the past.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

48 Saat Film Projesi 2016 2 – 48 Saat Film Projesi banner

48 Saat Film Projesi 2016

Önceki senelerde olduğu gibi 2016 Kasım’ında da İstanbul’da 48 Saat
Valerian Beyazperdede! 3 – Valerian and Laureline

Valerian Beyazperdede!

Valerian beyazperdede! Fransız yapımcı ve yönetmen Luc Besson şimdi de