The Nun / Dehşetin Yüzü 21 Eylül’de Sinemalarda 1 – Dehşetin Yüzü The Nun 02

The Nun / Dehşetin Yüzü 21 Eylül’de Sinemalarda

10 Ağustos 2018

The Nun / Dehşetin Yüzü 21 Eylül’de Sinemalarda 2 – Dehşetin Yüzü The Nun 10Yapımcı James Wan, The Conjuring / Korku Seansı ve The Conjuring 2 / Korku Seansı 2’den sonra, The Nun / Dehşetin Yüzü ile bu evrenin başka bir karanlık köşesini keşfediyor.

Corin Hardy’nin (The Hallow) yönettiği yeni korku filminin yapımcıları The Conjuring / Korku Seansı serisinin de yapımcıları olan James Wan ve Peter Safran.

Romanya’nın ücra köşesindeki bir mansatırda, bir rahibe kendi hayatına kıydığında, geçmişi sorunlu bir rahip ve genç bir rahibe adayı, Vatikan tarafından olayı araştırmaları için bölgeye gönderilir. Sadece hayatlarını değil, inançlarını ve ruhlarını da riske atarak gelen bu ikili, ilk kez The Conjuring / Korku Seansı evreninde izleyicileri dehşete düşüren, aynı şeytani rahibeye karşı, bir savaş alanına dönüşen manastırda mücadele verirler.

The Nun / Dehşetin Yüzü’nün başrollerinde Oscar aday Demian Bichir (A Better Life) Peder Burke rolünde, Taissa Farmiga (American Horror Story) Rahibe Irene rolünde, Jonas Bloquet (Elle) köylü Frenchie rolünde, Charlotte Hope (Game of Thrones) manastırdaki Rahibe Victoria rolünde, Ingrid Bisu (Toni Erdmann) Rahibe Oana rolünde ve Bonnie Aarons da bu filme ismini veren (The Conjuring / Korku Seansı evrenindekiyle aynı) karakter rolünde yer alıyorlar.

Corin Hardy’nin yönettiği The Nun / Dehşetin Yüzü’nün senaryosunu Gary Dauberman (It), hikayesini Dauberman ve James Wan yazdılar.

New Line Cinema’nın sunduğu, bir Atomic Monster / Safran Company yapımı olan The Nun / Dehşetin Yüzü bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.

The Nun / Dehşetin Yüzü, Türkiye’de 21 Eylül’de vizyona girecek.

The Nun / Dehşetin Yüzü 21 Eylül’de Sinemalarda 3 – Dehşetin Yüzü The Nun 02

The Nun / Dehşetin Yüzü 21 Eylül’de Sinemalarda 4 – Dehşetin Yüzü The Nun 01

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Chiara Mastroianni "Iguana Tokyo"nun Başrolünde 5 – Chiara Mastroianni Kaan Müjdeci

Chiara Mastroianni “Iguana Tokyo”nun Başrolünde

Dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Chiara Mastroianni, Kaan Müjdeci’nin yeni
Metal Devi Slayer ve Playing With Dolls 6 – 9u2alv

Metal Devi Slayer ve Playing With Dolls

Slayer 3 yıl aradan sonra bomba gibi bir albüm ile