Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz’da Sinemalarda

Joe Kelly’nin çok satan çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan ve Harry Potter’ın yapımcılarının imzasını taşıyan Dev Avcısı / I Kill Giants filminin afişi ve Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Zoe Saldana, Madison Wolfe ve Imogen Poots’un yer aldığı, düşsel atmosferiyle dikkat çeken film, 27 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz'da Sinemalarda 1 – Dev Avcısı I Kill Giants poster

Özet: Hiçbir şeyden korkmayan, keskin dili ve kıvrak zekasına hayran kalacağınız Barbara Thorson yeni nesil kahramanınız olabilir! Okul çantasında antik Warhammer oyunu taşıyan ve hayatta kalmak için devleri öldürmeyi kendisine dert edinmiş birisini ne korkutabilir ki? Harry Potter’ın yapımcılarının imzasını taşıyan Dev Avcısı / I Kill Giants, hem gerçek dünyadaki hem de hayal dünyasındaki canavarları alt etmeye çalışan genç bir kızın nefes kesici hikayesi. Oscar ödüllü Anders Walter’ın yönettiği ve Joe Kelly’nin kültleşmiş çizgi romanından uyarlanan filmin başrollerinde Zoe Saldana (Avengers: Infinity War, Guardians of the Galaxy, Avatar) Madison Wolfe (The Conjuring, Joy) ve Imogen Poots (Need for Speed, 28 Weeks Later, V for Vendetta) bulunuyor.

Vizyon Tarihi: 27 Temmuz 2018
Yönetmen: Anders Walter
Senaryo: Joe Kelly
Oyuncular: Zoe Saldana, Madison Wolfe, Imogen Poots, Sydney Wade, Rory Jackson, Jennifer Ehle, Art Parkinson

Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz'da Sinemalarda 2 – Dev Avcısı I Kill Giants 1

Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz'da Sinemalarda 3 – Dev Avcısı I Kill Giants 2

Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz'da Sinemalarda 4 – Dev Avcısı I Kill Giants 4

Dev Avcısı / I Kill Giants 27 Temmuz'da Sinemalarda 5 – Dev Avcısı I Kill Giants 6

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir