Matt Groening’in Yeni Dizisi Disenchantment Resmi Fragman

Talihsizliklerle Dolu Bir Serüven!

The Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening’in yeni dizisi Disenchantment resmi fragmanı yayınlandı!

Netflix’in heyecanla beklenen yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın resmi fragmanı, 21 Temmuz’da San Diego Comic Con 2018’de yaratıcısı Matt Groening’in de katıldığı bir panelde paylaşıldı.

Fragmanda, David Bowie’nin hit parçası “Rebel Rebel”in ortaçağdan ilham alınan yeni bir versiyonu yer alıyor. Allie Goertz (MAD Magazine/Everything’s Coming Up Simpson podcast) moderasyonunu üstlendiği panele dizinin yaratıcısı Matt Groening ve dizi sorumlusu Josh Weinstein’ın yanı sıra karakterleri seslendiren Eric Andre, Nat Faxon, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille ve Rough Draft animasyon stüdyosundan David Herman ve Claudia Katz katıldı.

Disenchantment Hakkında

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

Dizinin resmi Netflix sayfası BURADA.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Netflix’in Gerilim Dolu Dizisi You Geri Dönüyor

Netflix’in gerilim dolu dizisi You, yeni sezonuyla geri dönüyor! İkinci sezon tüm dünya ile aynı anda 26 Aralık’ta sadece Netflix’te!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir