Disenchantment Yeni Bölümleriyle Eylül’de Geri Dönüyor! 1 – batch Forest Trio FIN 400dpi

Disenchantment Yeni Bölümleriyle Eylül’de Geri Dönüyor!

2 Haziran 2019

Matt Groening imzalı Disenchantment, yeni bölümleriyle 20 Eylül’de Netflix ekranlarına geri dönüyor. Dizinin ilk kısmında olup bitenleri şöyle bir hatırlayalım: Elfo artık yok, Dreamland terkedilmiş bir durumda, Prenses Bean ise bir görevde.

Disenchantment Yeni Bölümleriyle Eylül’de Geri Dönüyor! 2 – DIS SSN1B INSTA RGB PRE TR

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Disenchantment hakkında daha detaylı bilgi için Netflix Medya Merkezi’ni ve dizinin sosyal medya hesaplarını takip edin: FacebookInstagramTwitter [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Sandman Resmi Fragman 3 – The Sandman 2022 1

The Sandman Resmi Fragman

Rüyalar Âlemi’ne girmeye hazır olun! Netflix, Neil Gaiman’ın çizgi romanından
MUBI Sunar: World Cinema Project Restorasyonları 4 – Susuz Yaz 1963

MUBI Sunar: World Cinema Project Restorasyonları

MUBI, Scorsese’nin kurucusu olduğu The Film Foundation ile “World Cinema