Disney’in Kafası mı Güzel? Aynı Fragmanı Çekmişler!

Yazarımız Kaan Çapulesku yeni yayınlanan Star Wars: The Last Jedi fragmanı için güzel bir ön bakış yazısı hazırlamış ve “ilk fark ettiğimiz şey, bu fragmanın Force Awakens’ın ilk fragmanıyla aynı tornadan çıkmış olduğu. Durgun başlayan, araya birkaç savaş sahnesi ekleyen ve Force Awakens’ın “Chewie, yuvaya döndük” diyen Han Solo’su gibi vurucu bir cümleyle sona eren bir fragman.” diyerek bu fragmanın Force Awakens fragmanıyla benzerliğine dikkat çekmiş, Disney’in neredeyse aynı fragmanı çektiğinden dem vurmuştu.

Bu sadece bizim dikkatimizi çekmemiş ve Morphin Bad adlı Youtube kullanıcısı iki fragmanı yan yana oynattığı bir videoyu paylaşmış. Benzerlikten fazlası var ama bu sadece fragmanla sınırlıdır umarım. Skywalker sülalesinin maceraları kabak tadı vermeye başlamışken Disney’in gittiği yol, yol değil. Rogue One ile gördük, yan hikayeler asıl serinin önüne geçmeye başladı. Han Solo’yu öldürürsen olacağı budur!

Disney'in Kafası mı Güzel? Aynı Fragmanı Çekmişler! 1 – star wars 8 son jedi turkce dublaj izle 558

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole