Doctor Strange Fragman 1 – Doctor Strange banner

Doctor Strange Fragman

26 Temmuz 2016

ÖZET:

Marvel’dan Doctor Strange, korkunç bir araba kazasından sonra ellerini kullanamamaya başlayan dünyaca ünlü sinir cerrahı Dr. Stephen Strange’in değişen hayatının hikâyesini konu alıyor. Geleneksel tıp işe yaramayınca, iyileşme ümidiyle çareyi sıra dışı yerlerde arayan Doctor Strange, Kamar-Taj olarak bilinen gizemli topraklara ulaşır. Ancak, burasının sadece bir iyileşme merkezi değil, aynı zamanda gerçekliğimizi yok etmek üzere kurulu, görülmemiş karanlık güçlere karşı bir savaş cephesi olduğunu öğrenir. Kısa sürede olağanüstü güçler edinen Strange, şöhret ile statü dolu yaşamına geri dönmek ile her şeyi geride bırakarak var olan en güçlü büyücü olarak dünyayı korumak arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Doctor Strange filminin oyuncuları arasında Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Benjamin Bratt, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton yer alıyor. Yönetmenliğini Scott Derrickson’ın üstlendiği film, 4 Kasım 2016’da vizyona girecek.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]

Yönetmen: Scott Derrickson
Senaryo: Scott Derrickson, C. Robert Cargill
Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Benjamin Bratt, Mads Mikkelsen, Tilda Swinton [/box]

Doctor Strange ilk afiş

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

John Travolta'lı The Fanatic'ten Fragman! 2 – The Fanatic Poster John Travolta Canels Cannes Premiere

John Travolta’lı The Fanatic’ten Fragman!

Usta oyuncu John Travolta'nın, Çiçekli gömleği ve ilginç imajıyla, takipçi
Bilim Kurgu Filmi "Freaks"ten Yeni Fragman! 3 – indir

Bilim Kurgu Filmi “Freaks”ten Yeni Fragman!

Gerilim ve bilim kurgu türündeki, Emile Hirsch başrollü bilim kurgu