Dr Who Lego Set 1 – Dr Who Lego Set 1

Dr Who Lego Set

12 Ekim 2015

Lego Ideas hız kesmeden yeni setler çıkarmaya devam ediyor. Sevilen bilim kurgu dizisi Dr Who lego tutkunlarınca yapılan bir diziydi. Pek çok hayran sayfasında özellikle Tardis’in farklı şekilde dizayn edilmiş hallerini bulabiliyorduk. Hatta Brick Journal dergisinde minik bir Tardis planı da verilmişti. Hatta İngiltere’de bir lego klonu firmanın son 4 sezona ait doktor mini figürleri de mevcut idi. Ancak devran döndü ve en sonunda yasal bir lego olarak piyasaya çıkarılacak.

Dr Who Lego Set (1)

Aralık ayında Lego Ideas 21304 Doctor Who ismiyle yayınlanacak sette 1 değil 2 Dr Who’ya yer verilecek. 11. ve 12. doktorların yanı sıra TARDIS, Clara Oswald ve bir adet Weeping Angel ile 2 adet de Daleks yer alıyor.

Heyecanla bu yeni seti bekliyorum. Piyasaya çıktığında da sizler için bir incelemesini yapacağım. Şimdilik görsellerle idare edelim.

Dr Who Lego Set (2)

Dr Who Lego Set (4)

blank

Utku Uluer

1974'te Moda'da doğdu. İtalyada yaşıyor. Italyanca ve Ingilizce dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyor. 1994 yılında Doğuş FM de Katiller de Ağlar müzik programı ile başlayan DJ'lik tutkusu DJ Legoman ismiyle farklı bir noktaya taşındı. 2007 yılında Sinematik yeşilçam sitesini kurdu, O zamandan beri Sinematik Yeşilçam ve Öteki Sinema'da kafasına göre yazmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Amatörle Karşı Karşıya Belgeseli YouTube'da Gösterimde 2 – Amatörle Karşı Karşıya 2

Amatörle Karşı Karşıya Belgeseli YouTube’da Gösterimde

Amatörle Karşı Karşıya belgeseli, Türkiye’deki amatör futbolcuların yaşam şartlarını tüm
Çukurova Ekoloji Günleri 4 Mayıs'ta Başlıyor 3 – Çukurova Ekoloji Günleri 1

Çukurova Ekoloji Günleri 4 Mayıs’ta Başlıyor

ÇEYİ’nin BİFED’in katkılarıyla organize ettiği Çukurova Ekoloji Günleri 4-5-6 Mayıs