efLÂtunfilm’den TRT’de Yayınlanması İçin Kısalar

efLÂtunfilm TRT’de yayınlanması için kısa filmler çekiyor…

Türk televizyonlarının çehresi Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Behzat Ç., Şubat gibi kaliteli dizi yapımlarıyla değişmeye başlarken TRT’de de bir farklı kuşak başladı. Kuruculuğunu Onur Ünlü’nün üstlendiği efLÂtunfilm yapımcılığında çekilen kısa filmler bundan sonra Pazartesi geceleri TRT ekranlarına gelecek.

İlki, geçtiğimiz pazartesi akşamı yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinden sonra ekrana gelen “Ve Sonsuza Kadar Mutlu Yaşadılar” adlı kısa film, gelecekte geçen fantastik öyküsü ile yapım şirketinin tarzını sevenleri ekrana bağladı.

Azap Çavuş, Diriliş, Tek Ölüm Yetmez, Bir Ayrılık Bir Ölüm, Nefes, Suçlu Taraf adlı gelecek kısa filmler ise TRT’nin yeni kuşağında ekrana gelmeye devam edecek. Filmler şimdilik sadece TRT ekranlarında…

Kaynak: www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-54307

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Çin Uluslararası Kısa Film Festivali’ne Türkiye Damgası

10. Çin Uluslararası Kısa Film Festivali’nde 300.000 Yuan değerindeki büyük ödülü, Yılmaz Özdil’in yönettiği Ağır Yük kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir