“El Camino: Bir Breaking Bad Filmi” Kamera Arkası

“El Camino: Bir Breaking Bad Filmi”nin kamera arkasına yolculuğa çıkmak için hazır mısınız? Aaron Paul, Vince Gilligan ve diğer isimler sizi kamera arkasına götürüyor, Jesse’nin hikâyesinin bir sonraki bölümünü anlatma fırsatıyla ilgili heyecanlarını paylaşıyor ve oyuncularla teknik ekibin yeniden bir araya gelmesinin onları nasıl eve geri dönmüş gibi hissettirdiğini anlatıyor.

Vince Gilligan hayata geçirdiği Bir Netflix Televizyon Etkinliği “El Camino: Bir Breaking Bad Filmi”, tüm dünya ile aynı anda 11 Ekim Cuma gününden itibaren sadece Netflix’te gösterilmeye başladı.

“El Camino: Bir Breaking Bad Filmi” Hakkında

Netflix Televizyon Etkinliği “El Camino”, Jesse Pinkman’ı (Emmy ödüllü Aaron Paul) hayranları ile yeniden buluşturuyor. Yaşadığı dramatik olayların ardından Jesse, geleceğini şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Vince Gilligan’ın kaleme aldığı ve yönettiği film, Sony Pictures Television ile birlikte Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer, Vince Gilligan ve Aaron Paul tarafından hayata geçirildi.

Jesse’nin arkadaşları Badger ve Skinny Pete rollerini canlandıran Matt Jones ve Charles Baker da El Camino’da yer alıyor.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Netflix Türkiye’nin İkinci Orijinal Dizisi Atiye 27 Aralık’ta

Heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye 27 Aralık Cuma günü tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te! Dizi 8 bölümden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir