Elm Sokağı Serisinde Freddy’yi Robert Englund’un Canlandırmadığı 8 Sahne

Freddy Krueger adını duyduğumuzda ilk olarak aklımıza gelen kişi doğal olarak karaktere hayat veren aktör Robert Englund olmuştur.

‘Freddy vs Jason’ da dahil olmak üzere Elm Sokağında Kabus serisinin tamamında karaktere aynı aktör hayat vermiştir. Tabii ki genel olarak baktığımızda filmin %99’luk kısmında Freddy’e hayat veren isim Englund’dur ancak seride bazı sahneler var ki kısa da olsa karakteri Englund’un dışında bazı dublör ve aktörler oynamıştır.

1984 yapımı orijinal film A Nightmare On Elm Street’in 30. yılını devirdiğimiz şu günlerde Elm Sokağında Kabus serisinde Robert Englund dışında Freddy Krueger’ı hangi sahnelerde dublörler canlandırmış şöyle bir bakalım.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak ve Fotoğraflar : http://www.shocktillyoudrop.com/news/370055-8-times-freddy-krueger-wasnt-played-robert-englund-nightmare-elm-street-films/#/slide/6

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Film Manyakları Hangi Filmde Kaç Kişiyi Öldürdü?

Film manyakları hangi filmde kaç kişiyi öldürdü? Freddy, Jason, Myers... Yazıdaki çizelgemizden hangisi kaç kişi öldürmüş görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir