En Büyük Deniz Savaşı “Midway”den İlk Poster Geldi! 1 – image asset

En Büyük Deniz Savaşı “Midway”den İlk Poster Geldi!

5 Haziran 2019

ABD’nin 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya ile olan savaşında bir dönüm noktası olan Midway Muharebesi’nin gerçek hikayesini anlatan aksiyon filmi “Midway”den ilk poster geldi.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda üç Oscar adayı Woody Harrelson, “Hobbit” serisiyle tanınan Luke Evans, Altın Küre ve Emmy adaylığı bulunan Patrick Wilson, “This Is Us” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Mandy Moore, “Deadpool”un kötü adamı Ed Skrein, “Kara Şövalye”den tanıdığımız Aaron Eckhart, “Alita: Savaş Meleği”nde izlediğimiz Keean Johnson, “Thor” filmlerinde boy gösteren Tadanobu Asano, iki Altın Küre adayı Dennis Quaid, şarkıcı ve oyuncu Nick Jonas, “The Man in the High Castle”ın yıldızı Luke Kleintank, Jun Kunimura, Brandon Sklenar ve Etsushi Toyokawa yer alıyor.

100 milyon dolardan fazla bütçeye sahip filmin yönetmen koltuğuna “Kurtuluş Günü”, “Yarından Sonra”, “2012” ve “Beyaz Saray Düştü” gibi büyük bütçeli aksiyon filmleriyle tanınan Roland Emmerich geçiyor. Filmin senaryosuna ise Wes Tooke imza atıyor. Amerika’da 8 Kasım tarihinde gösterime girmesi beklenen “Midway”in Türkiye vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

En Büyük Deniz Savaşı “Midway”den İlk Poster Geldi! 2 – 2052826.jpg r 973 1500 f jpg q x xxyxx

Kaynak: www.beyazperde.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

A Simple Favor / Küçük Bir Rica Yeni Poster 3 – A Simple Favor 2018 2

A Simple Favor / Küçük Bir Rica Yeni Poster

Darcey Bell’in aynı isimli çoksatan romanından beyazperdeye uyarlanan A Simple
Eli Roth'un Thanskgiving / Kara Cuma Filminin Final Posteri 4 – Thanskgiving Kara Cuma header

Eli Roth’un Thanskgiving / Kara Cuma Filminin Final Posteri

Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino'nun "iki film birden" projesi Grindhouse'ta