Everly Yeni Fragman ve Yeni Görseller

Salma Hayek’in onlarca kiralık katile karşı direndiği Everly ismini taşıyan enerji yüklü aksiyon/gerilim filmine ait fragman ve görseller yayınlandı.

“Everly (Salma Hayek), mafya babası Taiko (Hiroyuki Watanabe) aleyhine polise bilgi verir. Bu ihanete çok sinirlenen Taiko, ihbarcı kadının ile ailesinin başlarına bol sıfırlı bir ödül koyar. Şehirdeki her suçlu ödülü almak için soluğu Everly’nin yaşadığı binada alır. Binbir çeşit kiralık katilin ortada gezindiği, kurşunların havada uçuştuğu bol kanlı bir mücadele başlar.”

Senaryosunu Yale Hannon’ın yazdığı filmin yönetmenliğini ise Wrong Turn 2: Dead End (2007) ve Knights of Badassdom (2013) gibi filmlerden mesul Joe Lynch üstlenmiş.

The Raid‘e (2011) fazlaca öykünen film, pek orijinal olmayan bir öyküye sahip olsa da birbirinden eğlenceli birçok sahneye ev sahipliği yapan, aksiyon ve şiddet dozu yüksek bir seyirliğe benziyor.

Film önümüzdeki hafta içerisinde iTunes gibi platformlar aracılığıyla internet üzerinden izlenebilecek. 27 Şubat’ta ise ABD’de kısıtlı sayıda salonda gösterime girecek.

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir