Everly Yeni Fragman ve Yeni Görseller 1 – Everly 4

Everly Yeni Fragman ve Yeni Görseller

18 Ocak 2015

Salma Hayek’in onlarca kiralık katile karşı direndiği Everly ismini taşıyan enerji yüklü aksiyon/gerilim filmine ait fragman ve görseller yayınlandı.

“Everly (Salma Hayek), mafya babası Taiko (Hiroyuki Watanabe) aleyhine polise bilgi verir. Bu ihanete çok sinirlenen Taiko, ihbarcı kadının ile ailesinin başlarına bol sıfırlı bir ödül koyar. Şehirdeki her suçlu ödülü almak için soluğu Everly’nin yaşadığı binada alır. Binbir çeşit kiralık katilin ortada gezindiği, kurşunların havada uçuştuğu bol kanlı bir mücadele başlar.”

Senaryosunu Yale Hannon’ın yazdığı filmin yönetmenliğini ise Wrong Turn 2: Dead End (2007) ve Knights of Badassdom (2013) gibi filmlerden mesul Joe Lynch üstlenmiş.

The Raid‘e (2011) fazlaca öykünen film, pek orijinal olmayan bir öyküye sahip olsa da birbirinden eğlenceli birçok sahneye ev sahipliği yapan, aksiyon ve şiddet dozu yüksek bir seyirliğe benziyor.

Film önümüzdeki hafta içerisinde iTunes gibi platformlar aracılığıyla internet üzerinden izlenebilecek. 27 Şubat’ta ise ABD’de kısıtlı sayıda salonda gösterime girecek.

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman 6 – The Equalizer 3 Adalet 3 2023 3

The Equalizer 3 / Adalet 3 Filminden Fragman

Ünlü oyuncu Denzel Washington’ın unutulmaz rolüne geri döndüğü The Equalizer
Wonder Woman Yeni Fragman 7 – Wonder Woman

Wonder Woman Yeni Fragman

Tüm dünyada Haziran 2017’de gösterime girecek Wonder Woman'a ait yeni