Evil Dead Devam Filmleri İptal, TV Dizisi Geliyor! 1 – Evil Dead Remake Sequel Dead

Evil Dead Devam Filmleri İptal, TV Dizisi Geliyor!

Sam Raimi imzalı 1981 yapımı kült korku filmi Evil Dead’ın yeniden çevrimi 2013 senesinde oldukça iyi tepkiler almıştı. Bunun üzerine yapımcılar orijinal seride olduğu gibi devam filmleri kararı almışlardı.

Ancak bu seneki Comic-Con’da Raimi Evil Dead’ın tv serisi ile daha çok ilgilendiğini dile getirdi ve orijinal filmin starı Bruce Campbell’in de içinde olduğu bir seriden memnun olacağını kaydetti.

2013 yapımı yeniden çevrimin güzel yıldızı Jane Levy de yaptığı açıklamada konu hakkında bir fikri olmadığını ancak yakın zamanda bir devam filmi gözükmediğini söyledi. Korku filmlerinin televizyon adaptasyonları şu sıralar oldukça gündemde. Bu nedenle Evil Dead’ın televizyon dizisi haberi şaşırtmadı. Muhtemelen yakın bir zamanda izleyemeyeceğimiz devam filmi için fanlar sevinirler mi üzülürler mi bilemeyiz ancak her halukarda tv serisini merakla beklemeye devam edecekleri kesin.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/evil-dead-remake-sequel/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir