Evil Dead Devam Filmleri İptal, TV Dizisi Geliyor! 1 – Evil Dead Remake Sequel Dead

Evil Dead Devam Filmleri İptal, TV Dizisi Geliyor!

11 Ağustos 2014

Sam Raimi imzalı 1981 yapımı kült korku filmi Evil Dead’ın yeniden çevrimi 2013 senesinde oldukça iyi tepkiler almıştı. Bunun üzerine yapımcılar orijinal seride olduğu gibi devam filmleri kararı almışlardı.

Ancak bu seneki Comic-Con’da Raimi Evil Dead’ın tv serisi ile daha çok ilgilendiğini dile getirdi ve orijinal filmin starı Bruce Campbell’in de içinde olduğu bir seriden memnun olacağını kaydetti.

2013 yapımı yeniden çevrimin güzel yıldızı Jane Levy de yaptığı açıklamada konu hakkında bir fikri olmadığını ancak yakın zamanda bir devam filmi gözükmediğini söyledi. Korku filmlerinin televizyon adaptasyonları şu sıralar oldukça gündemde. Bu nedenle Evil Dead’ın televizyon dizisi haberi şaşırtmadı. Muhtemelen yakın bir zamanda izleyemeyeceğimiz devam filmi için fanlar sevinirler mi üzülürler mi bilemeyiz ancak her halukarda tv serisini merakla beklemeye devam edecekleri kesin.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/evil-dead-remake-sequel/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dabbe 5 Filminin Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı! 2 – Dabbe 5

Dabbe 5 Filminin Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı!

Türk sinemasının en uzun soluklu korku serisine imza atan Hasan
Yine mi Cinnet Geçireceğiz? 3 – The Shining

Yine mi Cinnet Geçireceğiz?

Warner Bros, Kubrick imzalı ünlü korku klasiği The Shining'in öncesini